Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenne értelme helyrehozni,...

Lenne értelme helyrehozni, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm kb. 2 nap alatt lecserélt. Régóta nem beszélünk úgy, mint mondjuk fél éve. Alig válaszol, akkor is felszínesen. Volt egy csaj, akit szidott nekem, hogy idegesíti, most meg hirtelen nagyon jóban lettek. Mikor megemlítettem neki, akkor rám akarta hárítani a felelősséget, és én hogy gondolom, hogy ő magyarázkodni fog nekem (nem kértem, hogy magyarázkodjon). A minap elmondtam neki, hogy magányos vagyok (főként miatta, de ezt nem mondtam), és csak jött azzal, hogy ő mennyire szarul van. Úgy érzem, hogy a lelki szemetesének használ.

Ezek mellett viszont én nagyon ragaszkodó típus vagyok, és sok szép emlékünk is van, de nekem ezek nagyon szarul esnek. Nem érzem értékesnek magam ebben a kapcsolatban, de úgy érzem, hogy szükségem lenne erre a személyre. Toxikus az egész szerintem, de... nem tudom. Nagyon hiszek benne, hogy még lehet más.

Szerintetek hagyjam, vagy próbálkozzak?



2021. ápr. 27. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki csak úgy eldob, majd nekiáll hisztizni miatta az nem barát. Hagyd a francba, nem éri meg az ilyenre időt szánni. Foglalkozz azokkal akiken látod, hogy törődnek veled, ők megérdemlik a kölcsönös törődést. Amennyiben viszont tényleg magányosnak érzed magad, ha van kedved beszélgetek veled szívesen. 18/F
2021. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt mondja, fontosabb vagyok neki, mint a saját szülei, és nagyon sok mindent megosztott velem, mégsem tudok hinni neki azzal kapcsolatban, amiket mond.

(Bocsi, ez lemaradt)

2021. ápr. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!