Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú-fiú barátságban az ölelés...

Fiú-fiú barátságban az ölelés mint üdvözlési forma, mennyire jellemző?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
3-as szinten
2021. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
csak bûziknál
2021. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Semennyire...
2021. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy nagyon-nagyon jó barátomat nagyon-nagyon rég nem láttam akkor esetleg.
2021. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor annak aztán tényleg nagyon-nagyon-nagyon jó barátnak kell lenni, ha érted mire gondolok. :D

De az olyat meg mégsem nem látja az ember hosszú ideig.

2021. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális dolog. A férjemnek van több régi, gyerekkori barátja, akikkel ritkán találkoznak, de akkor megölelik egymást. Nem szorosan, mintha egy nőt ölelnének, hanem megveregetik egymás vállát.
2021. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért lenne b*zis.

Én a legjobb barátommal akivel már lassan 10éve ismerjük egymást nagyon ritkán találkozunk havi kettő alkalommal max de a köszönés nálunk úgy működik hogy kezelünk és meg is pusziljuk egymást.🤷‍♂️ nem mindenki egyforma. És aki az ilyen apró dolgokban is csak a Hüjeségeket látja az saját magát minősíti. Mi baj van ezzel basszus? Már ha az ember a barátját megöleli is buz.inak kell nézni meg mindenkit?

2021. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

Jó, nem úgy gondoltam. Nem muszáj attól még csatak bûzinak lenni.

De akkor ezt most úgy érted, hogy azért történnek köztetek dolgok?

2021. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos kevéssé. Egy olyan fiú barátom volt akivel tudtunk ölelkezni, de vele se' mindig. Ebben az országban ez nem jellemző, mi egy korlátolt gyarmat vagyunk. Az ukránok meg vad idegeneket is ölelgetnek, de azt sem tartom normálisnak.
2021. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég ritka, nekem mondjuk vannak barátaim akik így köszönnek egymásnak. Én ezt egy kicsit túlzásnak érzem, de igazából nincs vele semmi baj.
2021. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!