Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van értelme régi barátokat...

Van értelme régi barátokat megkeresni?

Figyelt kérdés

Van 5 olyan ember akikkel már nagyon régóta nem beszélek (van akivel 10 éve a de a minimum akivel 3 éve nem beszéltünk)

Akivel 10 éve nem beszélek őt nem is fogom megkeresni, mert látom, hogy annyira más világ vagyunk, hogy nincs értelme, de a többiekre szeretnék ráírni.

Viszont a többi 4 olyan, hogy nem vesztünk össze, csak a baráti társaságból vált ki, és én a társasággal maradtam, de a lényeg hogy nem valami ellentét/vita miatt nem beszélünk.

Ugyanis mindig az van, hogy mindkét ember szívesen beszélgetne a másikkal (legalábbis én szeretnék velük beszélgetni) de mindenki túl büszke/makacsa, hogy megkeresse a másikat miközben talán ő is szívesen jóba lenne ez esetben pl. velem.


Aki a második legjobban érdekelt őt már meg is kerestem, legalább 1 hónapot át folyamatosan beszélgettünk, de már 1 hónapja nem válaszol, szóval őt elengedtem, és bár féltem ettől, de most már inkább nyugalommal tölt el, hogy én megpróbáltam és akkor ennek tényleg így kell lennie.


Most szeretnék ráírni arra aki az első helyen van, vele 4 éve nem beszéltem, és az ő visszautasításától tényleg félek.

Bár élőben sem futunk össze, de egyszer találkoztunk 1 éve, és előre köszönt úgyhogy emiatt van remény.

Aztán még talán ráírok a harmadik helyezettre is ez bárhogy is alakul, de nem tudom, hogy szerintetek ennek van értelme?

Nem is az a célom, hogy olyan legyen a kapcsolatunk mint régen, de tudjunk egymásról valamit, ha csak ritkán is beszélünk, de beszéljünk.


Kicsit úgy érzem, hogy a saját magamat ásom alá, hogy megyek olyan emberek után akikkel valamiért megszűnt a kapcsolat.

De ahogy írtam az is bennem van, hogy lehet hogy hiba az, hogyha soha nem keressük már egymást, és így legalább én megadom a lehetőséget.


(5 éve egyszer ráírtam egy volt nagyon jó barátomra, vele csak 2 évig nem beszéltünk, de akkor össze is vesztünk azért nem beszéltünk.

Ennek ellenére sikerült elengedni a sérelmeket, megkerestem, és a mai napig jóba vagyunk, nem annyira mint régen, nem is találkozunk annyiszor, de minőségi időt töltünk együtt, és nyaralni is egy társasággal mentünk szóval eddig egyedül nála jött be, de megérte)



2021. máj. 1. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Nincs
2021. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Hosszú idő telt el azóta, hogy nem beszéltetek, valószínűleg nem lenne már közös témátok másrészt ha az élet már más irányba vitt akkor ne erőltessétek a kapcsolattartást. Keress új barátokat.
2021. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!