Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan közöljem az osztálytárs...

Hogyan közöljem az osztálytársammal, hogy nem szeretnék vele videótelefonálni meg chetelni?

Figyelt kérdés

Az egész történet igen hosszú sztori, de a lényeg az, hogy nem bízok meg benne, ezért nem akarok vele beszélni. Volt, hogy ő volt a legjobb barátnőm, de nagyrészt úgy érzem csak kihasznált mindig is. Mivel az iskola most zárva van csak irogatni szoktunk néha, de én ezt már unom, mert csak a ruhákról szokott beszélni és nincsen más téma, amiről együtt beszélgethetnénk. Ezt szeretném elmagyarázni neki úgy, hogy nem sértem meg és nem kezd el majd utána rólam rémhíreket terjeszteni a többieknek.

Előre is köszi a válaszokat!


2021. máj. 2. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele passzív és egy idő után jó esetben lekopik. Ne válaszolj egyből csak egy nap egyszer kétszer. Egy idő utàn rá un. Ha nem akkor jöhet az őszinteség hogy nem érzed hogy egy hangon vagytok.
2021. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Megpróbálom.
2021. máj. 2. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Elromlott a technikai háttered...
2021. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerűen:

"Nem vagyok hajlandó".

2021. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkerulhetetlenul sertodes lesz a vege, de sajat erdekedben tedd meg. Ne haragudj, erre nincs idom, ezek a dolgok nem erdekelnek, stb.
2021. máj. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!