Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen témájú szerverre...

Milyen témájú szerverre csatlakoznának az emberek szívesen?

Figyelt kérdés
Barátommal eldöntöttük, hogy szeretnénk csinálni egy Discord szervert, viszont semmi témánk. Közösséggel próbálkoztunk, viszont csak a raiderek jöttek.. Ezért hát kérdem, milyen témájú szerverekbe csatlakoznának az emberek? Mi a felkapott? (nem hirdetés, közvéleménykutatás!)

2021. máj. 3. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Az animés szerverek elég felkapottak, mert annak sok rajongója van.
2021. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos nem leszek népszerű a válaszommal, de azt írom, ami nekem hiányzik vagy fontos lenne. Én nagyon örülnék valami olyan helynek, ahol komoly párkapcsolatra (házasságra9 vágyók ismerkedhetnek egymással, és nem csak heteroszexuálisok, hanem melegek is.

Utóbbiaknak jelenleg nincs ilyen oldal a neten, ahol igazi párkapcsolatot keresők lennének fent, nem kalandorok, és van, akinek az egész élete csak amiatt telik magányosan, mert nincs fórum, ahol ismerkedhetne hozzá hasonló értékrendű emberekkel.

Nekem egy ilyen oldal jelentene nagy lehetőséget.

2021. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!