Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mas is van ugy, hogy maganyos,...

Mas is van ugy, hogy maganyos, es ennek ellenere vagy epp ezert vetett veget latszat-baratsagoknak?

Figyelt kérdés

Persze maradhattam volna az udvarias es konvencionalis megoldasnal, hogy nem csinalok semmit, latom, hogy online, nem irok semmit, es a hat mi van veledre, ugrom. Vagy, irok neha valamit, es nem jon ra valasz, hiszen elfoglaltak. Vagy azert, mert dolgoznak, vagy azert, mert mas barataikkal vannak.

Valoban elvagtam a lehetoseget, hogy kunyeraljak egy kis figyelmet, de ha 13 honap alatt nem jut ram ido, jobbnak lattam tisztan latni. Aki nem barat, az akkor ne is tunjon annak.

Szerintem otthon elve is igy lenne, de en kulfoldon elek regota. Covid elott surun latogattam, es nagyon intenzivek voltak ezek a latogatasok. Viszont onnantol, hogy nem tudok menni, se egy akar rovid beszelgetes, se valasz, se megirni akar a jot, akar a rosszat.

Oke, ez rolam szolt, de biztos mas is ateli, mikor a masik benne akar maradni a baratsag latszataban, de valojaban nem szamit minket a baratjanak. Ilyenkor az elvart magatartas a csendben passzivan maradni. Nem veszik eszre a letezesed, kiveve, ha eltunsz.


2021. máj. 3. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így szoktam csinálni, nem szeretem a megjátszott dolgokat.
2021. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, jó megoldást választottál. Én is így szoktam eljárni.
2021. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Én nem engedem, hogy valaki közeledjen, mert tuti, hogy csak látszatbari akar lenni.
2021. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eltűntem sem vették észre.
2021. máj. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!