Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez bunkóság?

Szerintetek ez bunkóság?

Figyelt kérdés
Matekra feladtak egy gyakorló teszt feladatot és a legjobb barátnőmmel csináltuk meg együtt, de az utolsó feladatot nem tudtuk meg csinálni ezért barátnőm megkérdezte osztálytársunktól ő meg elmondta de csak neki és először az barátnőm azt "hazudta" hogy nem mondta el az osztálytársunk a választ de aztán imserem is tudtam h hazudik szoval aztan elmondta hogy tudja a valaszt de az osztalytarsunk mondta hogy ne mondja el senkinek a valaszt ezert nekem se mondta el. Szerintetek ez bunkóság? Azért mégis legjobb barátnok vagyuk szoval szerintem igenis elmondhatta volna mert egy válasz nem nagy dolog és elvileg mindent elkéne mondanunk egymásnak. Szerintetek?

2021. máj. 4. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Te magad mondod, hogy egy válasz nem nagy dolog. Akkor miért problémázol rajta? :)

Amúgy meg, ha arra kérte az osztálytársatok, hogy ne mondja el, akkor miért is tenné? Szerintem inkább örülj neki, mert ha te kéred meg arra, hogy valamit ne mondjon el, akkor valószínűleg nem fogja.

2021. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek az elsővel.
2021. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem kettőtök közül te vagy a bunkó.
2021. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 a bunkó és a primitív nem összekeverendő.

Megkérte a barátnődet hogy tartsa titokban, ő pedig így tett. Ha te elmondasz neki egy titkot, tudhatod hogy ő nem fogja elmondani másnak.

Igen, ha valaki megkér hogy tarts valamit titokban akkor azt meg kell tartani.

Ez egyáltalán nem bunkóság, bár én a barátnőd helyében megkérdeztem volna hogy esetleg neked elmondhatja-e a megoldást... De így se bunkóság.

2021. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!