Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire fontos igény egy...

Mennyire fontos igény egy barátságban, hogy csak ketten is töltsetek időt?

Figyelt kérdés
Egy barátommal többnyire mások társaságában találkozunk. Normális az az igényem, hogy néha szeretnék vele csak úgy ketten is beszélgetni? Vannak olyan dolgok, amit azért haverokkal nem osztanék úgy meg, vele viszont igen, de ehhez szükséges olyan idő, amikor tényleg csak ketten vagyunk.
2021. máj. 5. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Van akinek fontos van akinek nem. Neked fontos, másnak nem feltétlenül.
2021. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos. Az én helyzetem fiú-lány barátság. Na de nem hétköznapi. Két lány és én pasi. Huszonévesek vagyunk, nem tinik. 10 éves barátság. Mai napig is van olyan, hogy csak a két lány találkozik és én nem vagyok ott. Van olyan, mikor csak az egyik vagy csak a másik lánnyal találkozom és a harmadik személy nincs ott. Tudunk egymásról mindent és a legfontosabb dolgokat elmondjuk egymásnak hármunk között, de mégis megvan az a bizonyos kis én idő. Vagyis inkább mi időnk kettesben. Fontos. Határozottan ezt tudom mondani. 24/f
2021. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha talakozik kettő, a harmadik a triobol nem féltékény?
2021. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Tizenév után miért lenne bármi ilyesmi jelen?
2021. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert fél, hogy kimarad valamiből, a másik kettő kiröhögi, kibeszéli a háta mögött, nem érti, ha ők találkoznak, rá miért nem volt igény, ha a másik kettő sokat van kettes kéne, ő húszadrangú lesz a kettesbeli nagy egybeborulások vagy a közös, előre mutató közös programjainak mellett...
2021. máj. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezért írtam fentebb, hogy huszonévesek vagyunk, nem tinik. :) Sőt egyik lány férjnél van, gyermekük is van. Másik lány nincs férjnél de van gyermeke, én pedig gyermek nélkül szimplán kapcsolatban vagyok. Senki részéről nincs semmi hasonló felvetés. :)
2021. máj. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A családi állapotnak ehhez mi köze?
2021. máj. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs köze hozzá valóban, igazad van. Ezt a csak azért részleteztem, hogy látható legyen, hogy mindenki jól elvan a másik mellett. Nincs féltékenykedés, nincs kibeszélés feltételezés stb.
2021. máj. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"amit azért haverokkal nem osztanék úgy meg, vele viszont igen"

Érződik az, hogy az embert lelki szemetesládának kívánják használni. Én sem szeretek kettesben maradni olyan emberrel, aki rám nem kíváncsi, de saját magáról órákat mesélne nekem kettesben...

2021. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!