Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat?

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Új középiskolába kerültem, és nem megy, mert klikkesedés van, és egyikbe se illek bele. Most mit tegyek? Hogy legyek népszerű? 17/L

2021. máj. 12. 15:28
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Nice question!! 👍👍

First of all!

A baratszerzes nem egy verseny, ha a pukit erolteted kaki lessz. A maradando baratokat akarsz szerezni, azok egy kis szerencsevel majd magatol jonnek, türelem.

2021. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Nem tehetségkutató verseny ez, - ahol tényező lehet a népszerűség! Idővel majd letisztul, hogy ki, mennyire tart! Olyan ez egy bizonyos szintig, mint egy párkapcsolat: ha erőlteted, majd nem biztos, hogy ráfázol! Tudom, hogy a fiatalok egyik jellemvonása mindig is az volt, hogy mindent "tegnapelőttre" szeretnének elérni, de ez nem így megy, - illetve komoly ára van annak mindig, ha az ilyen jellegű dolgokat megpróbálja erőltetni valaki.

53 éves férfiként azt javaslom neked, hogy járj nyitott szemmel, nyitott füllel, ne hagyd, hogy kihasználjanak, és légy türelmes!

Nagyon türelmes! Vannak olyan élethelyzetek, amikor az ember önmagával szemben is türelmetlen, - szerintem most egy ilyen korszakot élsz meg!

2021. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
30%

Ezt már most buktad

Tapasztalat

2021. máj. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!