Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek van igaza? Jogosan...

Kinek van igaza? Jogosan neheztelek?

Figyelt kérdés

Tegnap egy vizsga miatt 100 km-t kellett utaznom és kora hajnalban kelnem. Van egy barátom akivel mindennap beszélünk, természetesen tudott a dologról. Arról is h mennyire fontos ez a vizsga és h ezért szerettem volna kipihent és felkészült lenni.

9-kor írt messengeren de én akkor pont fürödtem, így nem hallottam. Aztán meg lefeküdtem és elaludtam. 11-kor arra ébredtem h csipog a telefonom: 6 (!) üzenetet küldött h akkor jó van, aludjak jól majd beszélünk.

Tény h mindig elköszönünk egymástól, de akkor se értem h látta h nem válaszolok, nem is látom az üzenetét, tehát gondolhatta h alszom. Akkor minek kellett írogatni még? Ráadásul ilyen fontos dolgot, h jó éjt...

Írtam is neki h kösz h felébresztettél, ezek után tuti jó éjszakám lesz.

Most meg ő van megsértődve h most mit hisztizek, ő csak elköszönt ahogy azt illik. Én vagyok a bunkó h nem közöltem h jó éjt mielőtt lefekszem.

Szerintetek kinek van igaza?



2021. máj. 13. 05:30
A kérdező szavazást indított:
Nekem van igazam
A barátomnak van igaza
14 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Mégis milyen vizsga létezik 3 évesen, az oviban?
2021. máj. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szarkazmus és irónia. Ahogy látom te is korán vizsgáztál belőle, kitűnő eredménnyel.

Kulturáltan kérdeztem, ha esetleg megtisztelnél te is egy normális válasszal, amiben kifejtenéd érvekkel alátámasztva, hogy miért gondolod úgy, hogy tévedtem, azért hálás lennék. De komolyan, szeretnék fejlődni, az építő kritika mindig jól jön.

2021. máj. 13. 06:10
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Minek az a telefon dobd ki ilyen ütődött haverral együtt .
2021. máj. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de ez rohej. Na nem a koszongetes, hanem a dedo. Legkozelebb lenemitod a telod, ha nem akarod, h elerjenek. De ilyen baromsagon fennakadni, hat mifele baratsag ez?
2021. máj. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem némítom le mert a munkám miatt mindig elérhetőnek kell lennem, plusz az ébresztőt is azon állítom.
2021. máj. 13. 07:22
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Az ebreszto fuggetlen ettol. Ha meg a munkad miatt eselyes, hogy felkeltenek, akkor a "baratod" pittyegese mar nem is relevans annyira. Par eve szinte minden Android tamogatja a "Ne zavarj" modot es a "Kedvenc" szamok beallitasat, amik megszakitjak a "Ne zavarj" modot es kicsorognek. A munkaszamokat be lehet ide tenni, es problema megoldva. Gondolom iphone eseten hasonlo a helyzet. Vagy csak a messengert nemitod. Nem tudom, erted-e, hogy arra probalok kilyukadni, hogy egy tucat lehetoseged van sk. megoldani a problemat, ahelyett, hogy ilyen kicsisegeken problemazz, hogy a "baratod" el mert koszonni. Egy baratsag ennel sokkal tobbet er.
2021. máj. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Frankón nem értem, miért nem halkítják le a telefonjukat egyesek, vagy kapcsolják ki a netet. Telefonon el tudnak érni, ez pont erre van, hogy ha sürgős-fontos, elérjenek. A chat-ben meg pont az a laza, hogy azt illik éjjel kettőkor is elküldeni, mert a normálisabbja úgyis majd csak reggel nézi meg, amikor már nem zavarja.

A barátod nem volt bunkó, csak te vagy kissé életképtelen.

2021. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Stílusod pont olyan, mint az én VOLT barátomé. Figyu. Ahogy érződik, neked sokszor már nyűg ez a barátság, az, hogy ha vannak megszokott, már elvárt dolgok, te telibeszarod.

Amúgy tudtad, hogy ő írt neked az este folyamán? Fürdés előtt beszélgettetek? Mert ha igen, akkor gondolhattad, hogy fog még írni.

És igen, te vagy bunkó és tapintetlen, de gondolom elvárod tőle, hogy azért ő mindig ugorjon, ha neked van valami kínod.

Szerintem üljetek le, és tisztázzátok ez a barátságot, mert a nem egyező elvárások oda fognak vezetni, hogy temethetitek ezt az egészet.

(bár már most abba az irányba tartotok, tapasztalat)

2021. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem jogos. Némítsd le, ha ennyire rosszul alszol.
2021. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
messenger: "barátod" chatje: értesítések némítása. Ennyi
2021. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!