Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi segíthet azon hogy több...

Mi segíthet azon hogy több barátságot tudjak kialakítani?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nincsenek barátaim, vagyis nincs elég olyan ember, akivel szoros kapcsolatot tudok kialakítani. Mindenki vagy messze lakik vagy nem ér rá stb.

Illetve több olyan tapasztalatom volt, hogy régi barátaim kihasználtak így például gimibe úgy kerültem hogy mindenkinek volt már egy legjobb barátnője nekem meg senki... Mindig azt gondolom hogy mások nem szívesen töltenek időt vagy beszélgetnek velem... Lehet ebből ered az hogy nehezen barátkozom? Mit tanácsoltok? Később ez javulhat? (alapból nem voltam sosem egy introvertált típus de az évek alatt ez megváltozott)



2021. máj. 13. 06:30
 1/1 anonim válasza:
Először is legyen önbizalmad, egyfajta kiállásod. Ne félj nyitni mások felé, megértem ha sokszor kihasználtak, engem is egy csomószor, de ebből tanultam, és továbbra sem hátrálok meg, ha ismerkedni kell. Légy nyitott, járj el helyekre ahol találkozhatsz új emberekkel, esetleg sportolj, mert ott is sokan vannak. Sok sikert!
2021. máj. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!