Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez belefér a férfi-nő barátság...

Ez belefér a férfi-nő barátságba? Ki hogyan látja?

Figyelt kérdés

Szerintetek belefér a férfi-nő barátságba az egymásnál alvás?

Ha igen, akkor milyen körülmények között? Hetero férfi és hetero nő esetében is? Vagy csak akkor ha meleg férfiról és hetero nőről vagy hetero férfiról és leszbikus nőről van szó?

Esetleg függ-e attól, hogy mindenképp muszáj (mert mondjuk egy rendezvényen voltak együtt és túl későn ért véget, az egyik fél nem tud hazamenni)? Ha mindenképp muszáj és hirtelen úgy alakul, akkor belefér de csak úgy szórakozásból előre megbeszélve nem?

Esetleg függ-e attól, hogy valamelyik illetőnek (vagy mindkettőnek) van-e párja?


Én most nem vagyok ebben a helyzetben, aminek egyébként nagyon örülök, de szeretnék véleményeket olvasni.



2021. máj. 16. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem csak pasi barátaim vannak, de nekem nem férne bele az együtt alvás.
2021. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
20 évesen, szingliként nekem még belefért hogy a srác barátaimnál aludtam a koliszobájukban. Most, 10 évvel később, házas nőként már nem férne bele.
2021. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Én is aludtam már egy csajhaveromnál. Tudtam, hogy nem fogok vele kikezdeni, mert nem egy nagy szépség. Ennek ellenére ő megpróbált rám mászni, és azóta sem tudom levakarni magamról. Ne csinálj hülyeséget!
2021. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nem férne bele.

Ha úgy alakul hogy elhúzódott egy program és nem a lakhelyemen vagyok akkor keresek egy hotelt, de nem aludnék egyik férfi barátomnál sem.

2021. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ mit takar az egymásnál alvás.


Én férfiként egy 1,5 szobás lakásban vagyok, pont azért, hogy ha valaki vendég itt aludna akkor ne "együtt" kelljen. Van felfújható vendég matrac, ágynemű.

2021. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Engem őszintén zavarna ha a párom más nőnél aludna vagy nála aludna nő. De biztos van akit nem. Kommunikáció kérdése.
2021. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Mindenki máshol húzza meg a saját határait. Valakinél a férfi-nő barátságba belefér az análszex is, méghozzá úgy hogy a hölgy csinálja meg a férfit egy felcsatolhatóssal(barátság extrákkal). Másoknál nem is létezik az a kategória, hogy férfi nő barátság. Én azt mondom hogy egy együttalvásból olyan nagy baj nem lehet, max. szexeltek egyet oszt annyi. A baj az nem itt kezdődik.
2021. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Maga az egymásnál alvás szerintem simán, ha van egy másik szoba, vagy a nappaliban a kanapén, az hogy egy ágyban az már nem.
2021. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
együtt vagy egymásnál? nem mindegy
2021. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az belefér, ha a úgy van az ottalvás, hogy külön szoba/kanapé/felfújható matrac. Az, hogy konkrétan egy ágyban legyen az alvás, az nem.
2021. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!