Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem válaszolnak a...

Miért nem válaszolnak a barátaim az üzenetemre?

Figyelt kérdés

Szombaton volt egy kisebb kiborulásom mikor velük voltam és azóta nem válaszolnak meg sem nézik

Szerintetek mit kéne csinálnom?

Vagy csak adjak nekik időt?

Vagy engedjem el az egészet és hagyjam rájuk?

Szerintetek elveszettem őket? Itt a barátságunk vége?



2021. máj. 17. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Bármi megtörténhet.


Egyelőre várj... Ha öt-hat nap múlva sem írnak, akkor kérdezd meg, hogy haragszanak-e rád emiatt, kérj bocsánatot tőlük.

2021. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom mit takar a kisebb kiborulás, hogyan viselkedtél, hányadjára fordul elő stb, erre így nehéz válaszolni. Én adnék nekik még egy kis időt, vagy ha van lehetőséged személyesen megpróbálni megbeszélni az lenne a legjobb. Egy barátságot nem szokás csak úgy eldobni egyetlen botlás miatt, de nem írtál elég részletet ahhoz, hogy ezt így el lehessen dönteni.
2021. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem válaszolnak, ne foglalkozz velük szerintem. Minek nyalnál nekik? Nehogy már le menjél kutyába, azt nem szabad! Legyen benned büszkeség! 😉
2021. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem senki nem válszol ugyszíntén az üzeneteimre még le is némítanak pedig semmi rosszat nm írok nekik, sajnos van ilyen, sztem ha egy suliba jártok a suliba kérdezd meg tőlük vagy menj el hozzájuk délután azt akkor személyesen hogy basszus miért nem vagytok az üzeneteimre képesek válaszolni?

Személyesen tuti nem mernek nem válszolni(-

2021. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

#4

De miért ő fusson utánok?

Nehogy már kutya legyen, basszus! Nem, ne menjen utánuk, szarjon bele az egészbe, szarja le az olyan embereket, akik összefognak ellene és gerinctelenek!

2021. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
5 Az attól függ, hogy mit csinált. Mert ha mondjuk berúgva elküldött mindenkit a jó kva anyjába és elhordta őket minden szarnak akkor igenis ő fusson utánuk, mert ő cseszte el. Részletek híján nem tudni mi történt, lehet, hogy tényleg ő volt a hibás.
2021. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem küldtem el senkit sehova, inni ittunk és mostanság sok volt a stressz szóval elkezdtem bőgni és mindent is elmondani,ami bennem volt ami oda vezetett hogy random pánikrohamokat kaptam és közölték hogy jó lenne ha elmennék pszichológushoz.


Miután haza értem egyik barátom írt hogy nem bántani akart csak segíteni és vigyázzák magamra meg reméli megnyugszom.


Azóta bocsánatot kertem tőle és leírtam neki hogy nem akarom elveszíteni mert fontos nekem, fent volt többször is de nem válaszolt és még meg sem nézte.


Most hogy kicsit konkretizáltam remelem átláthatóbb a dolog.

2021. máj. 17. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen, az nem barát, ne foglalkozz vele.
2021. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen, így sokkal átláthatóbb. Nem tudom mióta vagytok barátok és mennyire szoros a viszony, de kevés ember tudja ezt jól kezelni. Az viszont nem korrekt, hogy így cserben hagytak, ezek után nem futnék utánuk és nem esedeznék a bocsánatukért. Igazából nekik kellene tőled bocsánatot kérniük, hogy így cserben hagytak a bajban. Nem rossz ötlet a szakember, érdemes fontolóra venned, de emellett nyiss más emberek felé is, mert amint láthatod rájuk nem számíthatsz.
2021. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus Ghost jelenség sajnos.

Nem ír, mert neki egyszerűbb eltűnni, konfliktuskerülés van. Te pedig csak vársz és vársz. Kérdezni meg nem akarsz/nem mersz, mert azt meg cikinek gondolod. Marad az eltűnés indoklás nélkül.

Pszichésen eléggé megviseli az ilyesmi az embert, de el kell engedni a másikat. Próbálj tovább lépni, új terveket, célokat kitűzni, ami lefoglal és örömöt okoz.

Aztán még az is lehet, hogy épp időt akar magának adni veled kapcsolatban. Viszont ha neki túl sok a problémád, akkor ő nem kész arra, hogy ezt kezelni tudja vagy nem akarja, túl sok ez neki. Egyesek ilyenek. A csapból is az folyik, hogy pattintsd le azt, akinek baja van, mert csak pozitívan lehet élni. Hát az élet pedig nem ilyen.

Szóval adj egy kis időt, tedd félre a dolgot, foglalkozt5 magaddal, hobbiddal, aztán ha nem jelentkezik, tedd a virtuális szemetesládádba.

2021. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!