Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megvertem az egyik "barátomat"...

Megvertem az egyik "barátomat", megérdemelte?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ismerem, 15 éve. Mindig is az egyik legjobb barátomnak tekintettem, rengeteget éltünk át együtt. Azt hittem ennyi idő alatt kilehet ismerni teljesen egy embert, tévedtem. Kiderült, hogy csak addig voltam mindig is jó neki mikor senkije se volt. Mikor megismert egy nagyobb társaságot 3 hónapig egy sziát nem írt, mikor összeveszett velük már egyből írt és jött panaszkodni, megbocsátottam neki. Gáz az hogy ezt eljátszotta még 2x, 3 év alatt, amúgy egy időben sok embert ismert meg nekem köszönhetően, de mind megutálta. Háttérsztori ennyi, lényeg hogy nagyon megbántott az utolsó alkalomkor, és elterveztem hogy megverem. Elég magas és izmos csávóról van szó, ezért szóltam egy piás balhés havernak hogy segítsen megverni.Utoljára amúgy kb 5 éve beszéltem vele, kerülöm az ilyen embereket általában, de muszáj volt hozzá fordulnom. Rávett hogy igyak előtte vele, nem akartam előszőr de bele mentem, részegen kocsmából elindultunk a háza felé, vígan elhívtuk kamuból piázgatni, eljött, majd egy eldugott helyén megvertük, nagy baja nem lett, monokli meg orrtörés.Mit gondoltok az ilyen emberről?

2021. máj. 18. 00:29
A kérdező szavazást indított:
Én vagyok a rossz
Haver a rossz
Mindketten hibásak vagyunk
55 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a proli cigány tempót, atyaisten... Megérdemled a haverjaidat, meg ők is téged. Menjetek, verjétek egymást.
2021. máj. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Gyáva kis nyomi vagy. Pont. Na jó, hogy értsd:

Nem volt jogod megverni.

De ha már meg akarod verni, suttyó dolog többedmagaddal.

De ha már ilyen kis patkány vagy, még férgebb dolog leitatni előtte.


Jogod van nem barátkozni vele. Elküldeni az anyjába. De megverni?


Remélem kamu a kérdésed. Akkor csak annyira vagy szánalmas véglény, hogy nincs jobb dolgod mint ilyeneket kitalálni. Ha nem kamu, az emberiség söpredéke vagy.

2021. máj. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Remélem kamu, ennyire bunkóparaszt csak nem lehet valaki. Ha igaz: úgy gondolod, a haverod benyeli, annyiban hagyja? Remélem nem. Bármit kapsz, a dupláját érdemled.
2021. máj. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Fsms ***** válasza:
94%

Remélem csak troll.

Ha feljelent akkor orrcsont törés súlyos testi sertés , letöltendő.

Csak egy kérdés, megoldódott bármi??

2021. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%

Egy nyomorék g3ci vagy.

Szimplán elküldhetted volna a francba, nem kellett volna sunyi mód csapatban megverni. Remélem feljelent titeket.

2021. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
19%
Legjobb barátnőmről 14 év után derült ki, hogy csak ugródeszka voltam neki, kihasznált, hátam mögött kavart. 14 év basszus! Vak voltam vagy naiv, nem tudom. Mindenesetre nem vagyok a "ketten egy ellen verjük félholtra" híve, máshogy tettem be neki. Nem fizikálisan. A lelki fájdalom sz*rabb!
2021. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Egy szánalmas kis szardarab vagy, már értem miért ejtett téged amikor végre talált normális társaságot.
2021. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

Gyáva vagy, undorító, még rosszabb is nála. Nem tetszik a viselkedése? Szakítsd meg vele a kapcsolatot! De többedmagaddal piásan úgy megverni, hogy előtte még be is csapod? Egy nyomoronc rohadék vagy és a te 15 éves "barátságod" sem ér konkrétan semmit.

Ezt amúgy súlyos testi sértésnek nevezzük, ráadásul csoportosan és ittas állapotban, ami súlyosbító tényező. Ne lepődj meg, ha feljelent és lesittelnek.

2021. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Neked nincsen gerinced! Gyűrűsféreg vagy!
2021. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%
Három évig terjedő szabadságvesztés a tetted eredménye, ha feljelent.
2021. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!