Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megmondanád ezt, vagy hazudnál?

Megmondanád ezt, vagy hazudnál?

Figyelt kérdés

Egyik barátod megkérdezné, hogy kinézel-e belőle valami rosszat, hogy szerinted képes lenne-e rá. (pl megcsalni valakit, ölni stb.) És te kinéznéd belőle. Megmondanád, hogy úgy gondolod, hogy képes lenne rá, vagy azt mondanád szerintem te sose tennél ilyet?


u.i.: Nem vagyok ilyen helyzetben, nem rám vonatkozik.



2021. máj. 18. 18:30
A kérdező szavazást indított:
Megnondanám
Nem mondanám meg
23 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Velem volt ilyen, lazán megmondtam a haveromnak, hogyha nem vigyáz, ő a következő Szálasi. Nem sértődött meg, mert ő volt aki megkérdezte.
2021. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, a barátok legyenek egymáshoz őszinték. A kamu felszínes beszélgetésre ott az összes többi ember.
2021. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Csak ha kérdezik.
2021. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megmondanám.

Nekem volt régen egy jó barátnőm,aki nagyon flörtölős volt,sűrűn váltogatta a barátait és nekem is tanácsolta egyszer,hogy a távkapcsolatom mellé keressek egy másik srácot is,aki közelebb lakik. Na ennek a csajnak lett egy komolyabb kapcsolata,ami eltartott pár évig. Egyik nap a barátja kétségbeesetten írt rám,hogy a csaj szülinapján összevesztek,elment egy buliba és még mindig nem tud róla semmit,neki nem veszi fel a telefont,így megkért,hogy hívjam fel. Felhívtam,a barátnőm azt mondta,hogy nem kell aggódni,jól van és ezzel letette. A srác megkérdezte,hogy szerintem megcsalja-e. Hát nem mertem azt írni,hogy nem,mert magam se voltam biztos benne...ő ilyen és akár a barátnőm,akár nem,helytelennek gondolom és meg is mondom.

2021. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!