Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 8 éves ismeretséget el lehet...

8 éves ismeretséget el lehet felejteni?

Figyelt kérdés

Ha 8 évig ismertél valakit, először munka kapcsán, aztán meg évekig tartó barátságban, el tudnád örökre felejteni az illetőt ha vége lenne a barátságnak?

Időről-időre mindenképp eszedbe jutna?

Vagy ha amúgy elfoglalt lennél, sok más barátod lenne, programjaid, párod, élnéd az életed, akkor könnyű lenne elfelejteni?



2021. máj. 20. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen el nem felejted, de kiválthatják mások, ha összevesztek vagy csak eltávolodtok.
2021. máj. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy, hogy ha emlegetik ne tudd kiről van szó, szerintem nem lehet. De azt igen, hogy ne agyalj rajta állandóan.
2021. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért ért véget a barátság.Nekem 10 éves barátságom ért véget 1 éve és nem bánom egyáltalán mert nem volt az igazi.Titkot tartani nem mindog tudott és néha nagyon durván beszélt velem és paranoiás volt amit meguntam ja és a szívességek ami szintén nem lett volna gond csak alap elvárássá vált ami nem normális szerintem és a rugalmatlanság is baj volt.Tehát pl ha ő valami programot akkor annak úgy kellett lenni de mikor én kitaláltam akkor nem mindig érdekelte.Lényeg a lényeg hogy a vége felé egyre inkább elnyomottnak éreztem magam ami nem normális egy kapcsolatban sem
2021. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem tudnám, az elején fájna is, de később idősebb koromban, ha az unokám megkérdezi h nekem gyermekkoromban kik voltak a barátaim, egyszerűen mosolyogva elmesélném h milyen hülye páros voltunk, mennyire kikészítettük a tanárt,mennyire megbíztunk egymásban és milyen hülyeségeket csináltunk együtt. Azért 8 évet nehéz lenne csettintésre elfelejteni.
2021. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, el lehet felejtkezni róla, szóval már nem jut eszedbe, hogy mi újság vele, de kitörölni az emlékekből nem lehet (nyilván most egészséges emberekre gondolok), szóval, ha valaki felhozná, akkor tudnám, hogy kiről van szó.
2021. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen elfelejteni nem lehet, és nem is kell. Viszont idővel lehet belőle egy szép, de amúgy közömbös emlék, akiről nem az fog eszedbe jutni, hogy milyen csúnya módon váltatok el egymástól (ha így történt), hanem az, hogy milyen jó kis dolgaitok voltak együtt. És nem szomorú leszel, ha eszedbe jut, hanem vidám.

Ez egy normális dolog, nem egészséges életed végéig siratni egy barátság elmúlását.

2021. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Miért kellene elfelejteni, ha az életem része volt? Nem elfelejteni kell, hanem eltenni az emlékét, ha szép. Ha meg fájó, akkor tanulni belőle.
2021. máj. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!