Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha szavakban én vagyok a...

Ha szavakban én vagyok a legjobb barátja, miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Egyik barátom sokszor mondta, hogy én vagyok a legjobb barátja, át is ölelt, milyen jó hogy vagyok stb. szavakkal, aztán legutóbb amikor megbeszéltünk egy programot, egy órával előtte azt mondta mégse jön, egy másik ismerősénél lesz. Ez nekem rosszul esett és még neki állt feljebb, azt mondta ki akarom sajátítani. Azóta az SMS-emre nem válaszolt, nem hívott fel, fészről le is tiltott.


Tudni kell, hogy amúgy én tettem bele többet ebbe a kapcsolatba. Csak néhány példát írok: gyógyszert vettem neki amikor beteg volt, többször ingyen hazavittem a szüleihez, elkisértem orvoshoz és még az albérletébe is beleadtam, amikor nem tudta fizetni. Már ezek miatt is rosszul esik amit tett, mert ezzel azt üzeni, hogy rosszabb társaság vagyok neki mint az a másik, aki nem mellesleg soha nem tett érte semmit. És ezek után mit gondoljak? Csak kihasznált?



2021. máj. 23. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen, azért mondta, hogy a legjobb barátod, mert kihasznált.


Sajnálom.

2021. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te megvásároltad a barátságát, ő pedig ezt kihasználta.
2021. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jól érzékelem, hogy becsapott vagy elárult?
2021. máj. 23. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!