Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet online barátkozni,...

Hol lehet online barátkozni, barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Soha nem próbáltam még ilyesmit, de most a covid és a távoktatás miatt teljesen szétesett a baráti társaságom, gyakorlatilag full egyedül maradtam Budapesten :/ Jó lenne új embereket megismerni, beszélgetni, programokat csinálni, stb :) Hol lehet szimpla barátkozási céllal beszélgetni? 21f

2021. máj. 24. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fórumokon, facen, itt akár stb.

Annyi a gond, hogy sokszor nagy a távolság és egymás idejét fecsérlitek, ezért azt jobb előre tisztázni.

2021. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy esett szét! Szedd össze őket!
2021. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia ha gondolod írj nyugodtan. Ha még aktuális. Csak barátkozni szeretnék mivel párkapcsolatban élek 21/n
2021. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hello, én tippnek a “videós fan” discord csoportokat tudom ajánlani, ott habár nem túl komoly barátságokat lehet összeszedni, de azért nagyon jókat lehet beszélgetnj
2021. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!