Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, ha úgy érzem, az...

Az normális, ha úgy érzem, az osztálytársaim közül egyik sem egy egyenes ember, senkivel nem tudok IGAZÁBÓL barátkozni?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, lassan azt kezdem hinni, hogy velem van a baj. Mindenkivel beszélgetek, nevetgélünk sokat, ezzel nincs probléma. Van egy-két osztálytársam, akivel suli után el is megyünk ide-oda. De valahogy úgy érzem, nem szeretnék túl közel kerülni hozzájuk, mert nem bízom meg egyikben sem. Magánéletembe nem is avatom be nagyon őket.

Azt látom, hogy mindenki kibeszél mindenkit a háta mögött, a szemében pedig eljátsza a legnagyobb barátot. Én ezzel nem tudok azonosulni.

Nem értem, hogy egy harminc fős közzösségben tényleg ilyen lenne mindenki, vagy csak én gondolom túl.


2021. jún. 1. 06:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy ez nagyon könnyen igaz lehet,saját tapasztalat alapján mondom.Én középsuliba 2 emberrel tudtam normális barátságot kialakítani,ami a vègére 1-re csökkent.Nagyon sok ember van aki beképzelt,a másiknak akarja a rosszat,azt hiszi,hogy ő a menő,mindig csak olyan emberekkel fog összeálni aki az ő szintjét tartja.
2021. jún. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En is ezt ereztem kozepsuliban. Voltak jo fej sracok,de egyikhez sem akartam kozel kerulni,mert tudtam roluk,hogy patkanyok. Kozos haveroknak a szemukbe jo pofiztak,mosolyogtak majd mikor nem volt ott ment is a kibeszeles. Gondolom ugyanez ment volna nalam is.
2021. jún. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
98%

A gimi az ilyen. Sok haverom volt de akit tényleg barátnak lehet hívni csak egy, és ő is sajnos olyan, hogy nem számíthat rá az ember. Miután elkezdtem dolgozni itt is a jó pofizás megy, és ahogy elmegy az egyik ember kibeszélik a másikat. Ha éppen én vagyok munkában akkor nekem beszélik ki a másikat, ha más akkor engem beszélnek ki stb. :3

Az életben a legtöbb ember így működik. A kérdés, hogy miéééért? Miért jó ez? Mindenesetre nem veled van baj hanem a társadalommal. A legtöbb amit tehetsz, hogy ilyen maradsz és próbálod ezt a sok negatív érzést elterelni máshová amikor ilyet tapasztalsz.

2021. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!