Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen izgalmas kalandos...

Milyen izgalmas kalandos programokat csinálhatnánk?

Figyelt kérdés

Már kinőttünk a játékokból, és meglepetésként szeretnék valami izgibb programot ha legközelebb átjönnek, és nem csak olyan mint a fagyizás, biciklizés, fánlógvakettéröhögés.


Itt arra vagyok kíváncsi hogy mi az, ami tényleg ilyen kis izgalmas, mulatságos dolog volt, de az is elég, ha mondtok egy jó programot.


Tudom, most megkövezhettek, hogy “ha nincs mit csinálnotok akkor nem is vagytok igazán barátok”, de nem erről van szó, csak szeretnék egy kicsit újítani, mert így is jól érezzük magunkat, de kellenek az emlékek.



2021. jún. 1. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Túrázás, filmezés, muffin palacsinta sütés, sültkrumpli karaj sütés, monopoly, catan, szellemidézés, szex, vetkőzős póker, League of legends, Smite, gyakorin hülye szexkérdések feltétele, idiótaságok megszavaztatása, vicces kamu kérdések feltétele a nem létező szexéhes húgról/mostohaanyáról, piálgatás, játszátok az ivós játékot amit a GOT Baelor részében (mondasz egy állítást valakiről, ha igaz akkor iszik, ha nem akkor te iszol), nagytakarítás, menjetek sétálni valahová az erdőbe, női kamu Facebook vagy tinder profil gyártás és röhögés azokon akik írnak, nézzetek valami nagyon kretén beteg filmet mint a Szerb film/Emberi százlábú/Slither stb
2021. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló

Nem tudom, ha én elolvasnék egy ilyen kérdést, nem egy felnőtt csávó/csaj jönne le a dologból

Ezzel arra akarok utalni, hogy a válaszodban említettél nem épp szimpatikus dolgokat. Nem akarlak megbántani, de mielőtt ilyet írsz, legalább egy kort kérdezz meg.

2021. jún. 1. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért, hány évesek vagytok mégis? Azt odaírhattad volna, ki kéne találnunk magunktól?
2021. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, még a kérdésemhez hozzá tenném, hoy lehet kicsit adrelarin éhes lettem így az online alatt, de tényleg hiányzik amikor úgy dobog a szíved mintha medve elől futnàl, de közben nem félsz, hanem boldog vagy, mint egy szülinap vagy karácsony előtt.
2021. jún. 1. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Geocatching.
2021. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cortez.felesege ***** válasza:
Társosjáték estek. Lehet dedósnak hangozhat a társosozás, de nagyon sok vicces társas van manapság és rengeteget lehet hülyülni vele. Esetleg vanak komolyabb társasok is amik után lehet lelkizni.
2021. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!