Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 30 évesen járvány idején hogy...

Girlll3 kérdése:

30 évesen járvány idején hogy lehet barátságokat kötni?

Figyelt kérdés
Érdemes barátságot keresni vagy az ilyen kapcsolatokat az élet adja, meg a különféle élethelyzetek, amikbe belecsöppen az ember?

2021. jún. 2. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Hobbik, programok, koncertek, fesztiválok, játékok.

Lehet neten is keresgélni, de véleményem szerint csak akkor müködhet, ha van valami közös dolog, amiről mindig van mit beszélni, vagy mindig van mit együtt csinálni.

2021. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom.
2021. jún. 2. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szerintem érdemes keresni, mert sokszor az, amit az "élet ad" (lásd pl: munkahelyi barátságok) sokszor csak addig állnak fent, amíg a körülmények kedvezőek neki. Tehát sokszor a munkahelyi barátság addig tart, míg közös a munkahely. Ha elmész onnan, vagy az illető megy el, sokszor annyi. Legalábbis nekem egyik munkahelyről se maradt meg egy barát se, pedig volt, akit tényleg kedveltem, meg mentünk munkafüggetlen programra is együtt. Más ismerősöknél is ugyanez a tapasztalat jött le.

Én is a hobbikra gondolnék. Ott már van egy közös pontod a többiekkel, és talán találsz olyat, akivel több közös is van. Sajnos ez sem könnyű eset. Én megyeszékhelyen élve kerestem ilyen lehetőségeket, pl klubbokat, egyesületeket, olyan témákban, amik érdekelnek, de már nagyon kevés választék volt csak. Régen pedig, amikor még nem érdekelt volna, akkor sok-sok hirdetést láttam, különböző közösségektől.

2021. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!