Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiubaratok is meg szoktak...

Fiubaratok is meg szoktak sertodni a masikra?

Figyelt kérdés
Hetek ota nem keresett az egyik legjobb baratom. Kezdem unni az egeszet, hogy sokszor csak akkor keresett amikor szuksege volt valamire. Ugy szolnek neki, hogy nem szeretem ha valaki igy viselkedik de felek csak ramenne a baratsag es amugy is regen rossz ha mar szolni kell. Viszont fiukent ezt gaznak tartom hogy az ember megsertodik ilyeneken. Ti mit gondoltok mi lenne a helyes ?

2021. jún. 4. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még jobban, mint a lányok... 🤣😅
2021. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mindig csak akkor kellesz neki, ha kell valami, akkor ez nem barátság és nincs rajta mit sajnálni. Ha legközelebb is azért keres meg mert szívességet szeretne kérni, kérdezd meg nyugodtan hogy "az előző hetekben, amíg nem volt szükséged szívességre, hol voltál?" Ha igaz barátod, akkor megbeszélitek, ha emiatt nem keres többet, akkor nincs mit sajnálni rajta. Kihasználni semmiképpen ne hagyd magad.
2021. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés hogy tényleg megsértődött-e, vagy ez alapján:


"Kezdem unni az egeszet, hogy sokszor csak akkor keresett amikor szuksege volt valamire"


...most csak épp nincs szüksége rád?


Nekem is volt ilyen ismerősöm, ugyanúgy eltűnt akár hónapokra, majd ha kellett valami, pl. a nyaralásába beszállni pénzzel, akkor felkeresett.


Lehet ezt csak te gondolod barátságnak, ő nem. Min sértődhetett meg szerinted?

2021. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző. A fiúk többnyire rendezik egymás között a nézeteltéréseik.
2021. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen en is azt tapasztalom hogy rendezni szoktak.

Nekem nagyon jo baratom nem szeretnem elengedni , fontos nekem ez a baratsag. De most megvarom hogy mikor keres magatol.


Szerintetek ez jo otlet?

2021. jún. 4. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Van valami fejlemény?


Velem és a legjobb barátommal volt egyszer hasonló. Kb. 2 hétig bírtam nélküle, utána írtam neki szinte egy szerelmes levelet. :D Ilyeneket írtam, hogy így meg úgy hiányzol, meg hogy bocsáss meg mindenért, és hogy nélküled sokkal rosszabb az egész életem. :D És még vagy 100 ugyanilyen "nyálas" dolgot képzelj el. Mindezt felnőtt férfiként egy másik férfinak. :D Végülis meglett az eredménye, mert kibékültünk, és azóta is minden rendben van.


Remélem, köztetek is minden megoldódik. Jó ötlet, hogy most nem keresed egy darabig, hátha ő keres, de azért ne hagyd, hogy túl sokáig eltűnjetek egymás elől, ne a büszkeséged győzzön.

2021. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna megdugnod a nőjét :D
2021. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, van valami xd?
2021. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!