Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek ha kiderülne,...

Mit tennétek ha kiderülne, hogy a hátatok mögött legjobb barátotok bántó dolgokat mond a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom az exbarátnőm, de annak hogy együtt voltunk, már közel 10 éve.

A barátnőm nagyon jól állt hozzá, én őszintén azt hittem kedvelik egymást, minden rendben van.

Most történt valami, mert a barátnőm tiszta idegben várt haza sírva.

Azt mondta, miután nem hagyta magát meggyőzni egy dologban, de a legjobb barátnőm annyira erőltette, hogy a barátnőm azt mondta "sz@rok a véleményedre". (Ilyet még nem hallottam tőle, nagyon ki lehetett akadva).

Erre a legjobb barátnőm azt mondta neki elmondása szerint, hogy ő jobban ismer, ő tudja hogyan kell velem kommunikálni, a barátnőm sz@rul csinálja.

Elmondása szerint korábban is, ha négyszemközt maradtak, a lány a mi kapcsolatunkról beszélt, milyen volt, első szerelem, mennyire nem tudtam tőle elszakadni. És most milyen különleges szétszakíthatatlan kapcsolatban vagyunk.

Ezt nem néztem volna ki a barátomból és először leráztam a barátnőmet, gondoltam csak félreértette.

Ezért írt a lánybarátomnak, hogy ez neki nem okés, hogy ilyeneket mond.

A csaj meg nagyon durvákat irt vissza. Azzal kezdte, hogy mi ez a sz@r.

Hogy ő előbb volt, a barátnőm nem tehet semmit, semmi köze hozzánk. Hogy mindegy mit szeretne, mert az ő érzései nekem nem számítanak annyira mint gondolná. Degradálta a kapcsolatunkat, hogy mennyi ideje járunk.


Ezt én TÉNYLEG nem néztem volna ki belőle. Mit tegyek? A barátnőmet nagyon szeretem, a legjobb barátombam meg megrendült a bizalmam, mégis miféle barátság ez?

Most nekem írogat, hogy szakítottunk e, hol vagyok, szeretne velem négyszemközt beszélni. Nem tudom mit mondjak, össze vagyok zavarodva.


2021. jún. 5. 08:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Mi a fenéért ilyen a barátnőmmel? Neki több éves kapcsolata van. Nekem mindig csupa jót mondott róla. Az ír mondta hogy 3 évig voltam a kapcsolatunk után depressziós (Ami nem igaz), mi a fenéért mond ilyeneket, miközben nekem áradozott hogy mennyire összeillünk.
2021. jún. 5. 08:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet exekkel kapcsolatban maradni, ezt most megtapasztaltad a saját bőrödön.
2021. jún. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez senki más hibája véleményem szerint, csak a tiéd kérdező. Ha az én pasimnak lenne legjobb barátnője az exe, nemhogy repülne, de össze sem jönnék vele. Pláne ilyen sz@r kavaró "exbarátnő-jelenlegi legjobb barátnő" csajokkal.


Félre értés ne essék, nincs gondom a fiú-lány barátságokkal, legyen. Nekem is van fiú barátom, akire sosem volt féltékeny eddig senki. Mert tényleg csak barát! Nem volt pasi, meg nem misztikus elválaszthatatlan kötelékkel kapcsolódó lény az életemben.


Nem értem mi van az emberekkel. Szegény lányt nagyon sajnálom. A helyébe dobnálak mindkettőtöket. Össze vagy zavarodva? És miért is ? Csak nem érzel még minidg valamit a volt párod iránt? Na ha nem ,akkor szépen szakítsad megfele a kapcsolatot azzal az ostoba gyermeteg emberi lénnyel. Első szerelem lol barátság lol... Nevetségesek az emberek tényleg. Megsem érdemlitek, hogy párotok legyen.

2021. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!