Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnàm túltenni magam...

Hogyan tudnàm túltenni magam ezen az egészen?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, aki nekem a legfontosabb a családon kívül...Ő többet akart tőlem, de megbeszéltük hogy csak barátok leszünk..(ennek már egy éve) azóta találkoztunk kb minden héten beszélgetünk minden nap tehát szinte már olyan mintha a testvérem lenne...

Hétvégén viszont találkoztam egy fiúval beültünk egy étterembe kávézni és ott volt ez a bizonyos fiú barátom is, tehát làtott minket..Ne értsétek félre nem eltitkolni akartam hogy találkozok valakivel de nem mondtam neki semmit hogy találkozóm lenne..

na szóval ott látott minket és azóta nem ír nekem vissza és nagyom félek hogy elveszítem mert nagyon fontos nekem..Már kb 100 üzenetet írtam neki és 50x hívtam de lerakta a telefont most már az üzeneteket sem nézi meg.Szerintetek mit mondjak neki vagy mit csináljak? Én nem értem hogy mi rosszat csináltam vagy hogy most mi a baja, a másik fiúval nincs köztünk semmi ő egy régi ismerős és csak megittunk egy kávét..Muszáj lesz elfogadnom hogy nem is akar többet hallani sem rólam pedig én nem csináltam semmit...

Nagyon rosszul vagyok egész nap sírok és már fáj a fejem is..

Szerintetek mennyi idő mire az ember “túlteszi” magát egy ilyenen?



2021. jún. 7. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Valószínű még mindig járni akart volna veled, és félreértette amikor meglátott egy másik fiúval.

Mondjuk azért a telefont felvehetné ha 50x kerested, de majd csak megnyugszik.

2021. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak ellenére erőltetted az egészet, hogy tudtad hogy nem barátságot akar. Hülyítetted tovább, mert jól esett a közelsége x szintig, ő meg bekajálta ilyen-olyan okokból és azt hitte közeledtek egymáshoz.


Hogy működne már az, hogy elmondja ő többként néz rád, te nem akarsz többet, de olyan szorosan engeded magadhoz mintha lehetNE valami? Kapott egy óriási pofont mikor meglátott titeket, hogy hát ez nem lesz így.


Mindketten hibáztatok, de nagyon naív ahogy hozzáállsz és valójában rengeteget ártottál neki végig. Ő is hibázott, hogy a beszélgetésetek után folytatta és nem lépett ki ebből a "baráti" kapcsolatból (valójában csak egy kis pincsi volt benne), de az időt már nem lehet visszatekerni.


Most pedig ahelyett hogy engednéd lenyugodni és teret adnál neki, rohansz utána mintha megint a pasid lenne. Mi köze ahhoz te kivel találkozol vagy randizol? Semmi, azon kívül nem volt oka megsértődni hogy 1 éven át hülyét csináltál belőle és végig reményt keltettél benne.

2021. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még egy adalék: "Ne értsétek félre nem eltitkolni akartam hogy találkozok valakivel de nem mondtam neki semmit hogy találkozóm lenne.."


Tehát olyan mintha testvérek lennétek, tudod hogy ő többet akar, te nem, napi szinten beszéltek és azt valahogy fel sem hozod neki, hogy találkád lesz egy másik sráccal.


Miért is? Ja igen, mert akkor a bohóc szerepéből rögtön kiakarna ugrani, ahogy most is megpróbál, te pedig rántod vissza egyből. Kíváncsi vagyok az 1 év alatt hányszor jelezted neki, hogy ebből nem lesz több baráti kapcsolatnál, ne is reménykedjen többen.

2021. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Van egy nagyon jó fiú barátom"


"Ő többet akart tőlem, de megbeszéltük hogy csak barátok leszünk"


"Hétvégén viszont találkoztam egy fiúval és a bizonyos fiú barátom is làtott minket, azóta nem ír nekem vissza. Én nem értem hogy mi rosszat csináltam vagy hogy most mi a baja"


Ha tenyleg nem is sejted hogy mi a baja akkor annyi eszed van mint egy kis libanak.


Es lehet jobb is hogy nem jott ossze veled a srac.


De azert leirom neked.


Srac tobbet akart -> friendzone-oltad -> erosen fenntartottad a friendzonet -> talalkoztal masik sraccal romantikus celzattal (?) -> srac megsertodott mert meg mindig elhitte hogy van eselye.


Bar bevallom, hogy a sracnak sincs nagy esze, ha azt gondolja, hogy friendzone-bol ki lehet lepni.


Aki azt allitja hogy ki lehet, az meg kamuzik vagy alapbol nem ugy indult a dolog.

2021. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Komolyan 20 évesen miért kell ennyire nyominak lenni?

2021. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Szia.


Egyértelmű hogy a srác elég gyerekes, bunkó, és hagyd a fenébe, mert aki ilyen, az nem érdemel meg téged barátként.

2021. jún. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Gratulálok. Egymás seggébe lógtatok, de azt persze nem mondtad, hogy találkozgatsz valakivel. Miért nem mondtad? Ja, mert akkor már nem loholna utánad?

Kezetfoghatsz az úgyszint volt legjobb barátommal, aki ugyanezt eljátszotta.

2021. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!