Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat...

Hogyan szerezzek barátokat munka közben?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és menni fogok nyári munkára. Ezen a munkán rengeteg diák lesz valószínűleg és nagyobb csoportok/klikkek fognak kialakulni. Nekem, ha csak 1-2 emberrel ismerkedek, beszélgetek egyszerre, akkor az tök jól megy. Viszont, ha egy nagyobb társaságban kell beszélgetnem az sosem megy, nem tudok mit mondani vagy úgy érzem, hogy a többieknek nem tetszene vagy éppen, ha mondanék valamit, akkor túlkiabálnak. Plusz egy idő után mindig úgy érzem, hogy nem bírnak, jobbak nálam, nem oda való vagyok, stb. és már ezért nem beszélek, egy idő után elkülönölök tőlük.

Nem szeretném, hogy ez most is így legyen, szeretnék beilleszkedni, barátokat szerezni.

Mit tehetek, hogy ez jobban menjen? Van bármi trükk arra, hogy társaságban felszólalj? Az önbizalmamat hogy tudnám ebből a szempontból erősíteni és észrevenni, ha tényleg nem bírnak vagy ha csak én képzelem be?

Köszönöm szépen, ha válaszolsz!



2021. jún. 11. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos lesz olyan, akinek te leszel szimpatikus. Idegenek között én se vagyok a társaság középpontja, de valakivel mindig összebarátkoztam, ha csak annyi időre is, amíg ott voltam. Ne aggódj ezen, majd jön magától.
2021. jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen munka ez? Csak kíváncsíságból :)
2021. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!