Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megfigyeltétek, hogy az...

Megfigyeltétek, hogy az extrovertáltak bediliztek a pandémia alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon furák lettek, agresszívek, érzelmileg instabilak, fura testbeszédük lett, idegesek.


Az introvertált ismerőseim pedig ugyanolyanok maradtak.


2021. jún. 12. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Kicsit mintha a szemük is erre állna
2021. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Én introvertáltként csak a frusztrációt vettem észre. Ezen az oldalon meg főleg. Ez a "rohadjon meg az összes introvertált, mert nekik jó otthon dögleni, én meg mennék már végre bulizni" mentalitás.

Hát ez van, ez most nekünk kedvezett. Bírják már ki.

2021. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1


A pupilláik ki vannak tágulva mint a sebzett vadnak, erre én is felfigyeltem. Ilyenkor nem beszámíthatók, könnyen agresszív reakcióba törhetnek ki.


Az extrovertáltaknak úgy fest kell a figyelem folyamatos elterelése másképp előjön az előember belőlük.

2021. jún. 12. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
7%
Közűlük kerülnek ki az oltásellenes konteósok is, akik próbálnak meggyőzni másokat is az igazukról. Meg ők a leghangosabbak abban hogy az diszkrimináció hogy oltási kártya nélkül nem mehetnek bizonyos helyekre, és nekik ne mondja meg senki, hogy hová mehet. Pedig csak két nyamvadt oltás kellene hozzá.
2021. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én introvertáltként is rosszul éreztem magam. Attól még, hogy szeretek egyedül lenni, nem feltétlenül a négy fal között élvezném a magányos órákat. Szeretek szép helyeken sétálni. Amikor nyolcra haza kellett érni, ez hétköznapokon ugrott. Amikor hétkor bezártak a boltok, volt, hogy hétig dolgoztam én is, és nem tudtam munka után vásárolni. Volt, hogy munkahelyről vittem el WC papírt mert sehol nem tudtam volna venni. Ez kit ne bosszantana introvertálként is? (Ezt a lépést azóta is szégyellem és nem örülök hogy rákényszerültem.) Magam részéről nem szeretek főzni és szívesen ülök be valahova enni ha megtehetem. Ezt tőlem ugyanúgy elvették mint az extrovertáltaktól, csak én egyedül jártam, ennyi a "nagy" különbség.
2021. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!