Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lassan 22 éves nőként mit...

Lassan 22 éves nőként mit csináljak egyedül barátok nélkül esti programként?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lassan 3 éve élek itt Budapesten, de két évet végigdolgoztam kőkeményen, most meg ugye a vírus miatt nem tudtam menni egy éven keresztül sehová.. eközben szépen kihullottak mellőlem az emberek, valaki vagy külföldre költözött, vagy éjszakai műszakban dolgozik, vagy egyszerűen nincsen kártyája.. vagy rosszabbik hogy lusta. Én viszont nagyon rosszul érzem magam, hogy minden egyes nap itthon ülök, hallom a nevetést, A nagy ricsajt kintről, én meg itt ülök fent egyedül. Ráadásul egyedül lakom és azt is hozzá fűzöm hogy a bulinegyedben lakom, a legforgalmasabb helyen... Szó szerint minden egyes nap egyedül vagyok, maximum annyira látom a napvilágot, hogy kimegyek boltba meg talán sétálni Ha van kedvem. Egyszerűen nem tudom hogy mihez kezdjek, hogy keressek embereket magam mellé, vagy egyszerűen hogy barátkozzak.. kisgyerekként még könnyű volt, de most valahogy megrémít a tudat hogy egyedül nőként menjek ki a nagy tömegbe.

Próbálok ismeretlen emberekkel is úgy beszélni, mindig mindenkivel közvetlen vagyok, ezért nem értem hogy mostanában nincs senkim.. soha nem szoktam itthon ülni. Ezt a borzalmas érzést akarom elfelejteni, remélem valaki tud segíteni, és remélem hogy valaki még átélt hasonlót, hogy hozzá tudjon valamit írni.. előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2021. jún. 12. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Ajánlatok tömege privátban 3....2.....1.....

Egyébként mozdulj ki egyedül. Ha szó szerint a bulinegyed felett laksz, akkor csak ugorj le valahova egy italra, aztán majd alakul.

2021. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Velem ez van már közel vagy 2 éve. Már beletörődtem, sajnos eléggé, mert nem beszélek úgy emberekkel már, így ismerkedni se tudok, annyira hogy barátnőt szerezzek, mint régen. Együttérzek Veled! Én ilyenkor elmegyek vásárolni, de ha nem is veszek semmit, kiülni valahova, megiszok egy italt.
2021. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha szinte nem is látod a napvilágot, akkor ne este akarj kimozdulni, hanem napközben. Akkor nem is kell nagyon aggódni amiatt, hogy egyedül mész valahova.
2021. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én nem érzem úgy hogy senkim nincs, de a barátaim ritkán érnek rá. Sokkal több időt is töltenék velük és gyakrabban elmennék barátokkal erre-arra. Én is Pesten lakom. Gondolom már rengeteg privátot kaptál, nem akarok még huszadikként oda tolongani, de írj nyugodtan, ha esetleg egy unalmas napodon lenne kedved összefutni, én benne lennék, vesztenivaló nincs vele. 21/F
2021. jún. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TheElmorGhost ***** válasza:
32%
Szerintem jó megoldás a mai világban a közösségi média erre. Tegyél ki magadról friss képet profilnak vagy instagramra. Lassan de biztosan írni fognak pasik és rajtuk keresztül be juthatsz baráti körökbe. Nem muszáj kapcsolatot kialakitani egyszerűen baratkozhatsz is velük. El mentek meg inni valamit aztán lassan be vonódik a baráti köre is. És így egyre több embert ismerhetsz meg. Én ezt a megoldást javasolnám. Remélem tudtam segíteni 😊
2021. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Aha, csak azok a pasik, akik egy Instagram fotó miatt írnak, azok nem barátkozni akarnak, de még csak nem is ismerkedni, hanem megdugni. A legrosszabb amit csak tehet, ha k*rv@t csinál magából csak hogy figyeljenek rá.
2021. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TheElmorGhost ***** válasza:
5#vagyok. Nem muszáj kirívó képet ki posztolnia. És ha egy pasi olyan szándékkal is ír hogy romantikus viszony legyen köztük alakulhat belőle bármikor barátság ha a pasi normális.
2021. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy mostanság inkább próbálok nőket kihívni, mert én akárhányszor fixáltam le az ellenkező nemmel, hogy jelenleg csak a baráti körömet szeretném növelni, mindig vagy sértődés volt belőle, vagy még annál is többet kombinált és utána én voltam a sz@r.
2021. jún. 16. 22:12
 9/12 A kérdező kommentje:
És sajnos ez is benne van a dologban, pasik közül most is hívtak ki páran, de egyszerűen nincs idegzetem kimenni velük, mert vagy a dugás, vagy az igaz szerelmet keresik(amire én most nem vagyok vevő).. A nők többségével meg az a probléma, hogy nehezen nyílnak meg. És inkább támadják le a másikat hamarabb, minthogy meg fordulna az a fejükben, hogy esetleg csak barátkozni akarna másik.
2021. jún. 16. 22:14
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Költözz el. Abban a fertőben nem lehet élni.
2021. jún. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!