Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki, hogy keresne barátot,...

Ki, hogy keresne barátot, barátokat?

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem, huszonéves korra kialakul a baráti kapcsolatok jelentős része amikbe nehéz bekerülni új félként. Bármennyire is van közös érdeklődés, hobbi; az iskolai közös csínytevéseket mint közös élményeket nem írják felül vagy ritkán lesznek egyenrangúak velük.


Hogyan lehet ilyen helyzetben igaz barátra szert tenni? Akivel tudunk mélyebb -életünket érintő- témákról beszélni. Számíthatunk egymásra és motiváljuk egymást. Közvetve akár a környezetünket.

Van jó pár haverom de eddig egyikkel se vált méllyé a kapcsolatunk a kísérletek ellenére, így megmaradt haveri szinten. Az emberek többségének megvan a saját élete ami sokszor annyira egyedi hogy attól már nem akar eltérni más kedvéért. És itt nem kell családosokra gondolni, nyilván ők más csoportot alkotnak – bár ők is fenn tudnak tartani baráti kapcsolatokat.


Ki, hogy ismerkedne baráti célzattal Budapesten?

A részleteket, érdeklődési köröket privátban egyeztessük. Elöljáróban annyi hogy a természetjárás, kirándulás közte van. Részemről az élő találkozót preferálom, úgy előbb kiderül mennyire vagyunk hasonló felfogásúak, mennyire értünk és kommunikálunk a másik nyelvén. Még jobb esetben egyeznek ezek, és akár fél szavakból is értjük egymást.

28/F



2021. jún. 14. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A net és az fb lett a fő tere kb. minden ismerkedésnek, érdemes ott nézegetni mik vannak. Rengeteg csoport van millió hobbival és érdeklődéssel, köztük kirándulós szegmenssel. Beírod hogy x helyre mész, y embernek van-e kedve csatlakozni? Vagy nézed ki hova megy és ha tetszik egy lehetőség, elmész velük utazni.


A barátság felépítése tényleg nem egyszerű, de szép fokozatosan haladva nem lesz gond.

2021. jún. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én most költöztem Tatabányára és nekem nincsenek itt barátaim. Tökre egyedül érzem magam. Ti hogy kezdenétek hozzá? Hiába írom ki hogy megyek valahova ha egy Tatabányai ismerősöm sincs🤣
2021. jún. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
Kiállnék valami forgalmas helyre és várnék, hátha arra téved olyan ember, akivel érdemes beszélnem.
2021. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Tinderen találtam rá sok mostani barátomra. Igaz nekem van 2 szuperközeli barátságom, de szeretek új embereket megismerni, így hát felregisztráltam, és csak annyit írtam ki, hogy szívesen beszélgetnék, de persze semmi jónak nem vagyok az elrontója. Kaptak rá sokan, mint a halak. Igaz, én lány vagyok, jó jellemmel, de aki hasonlóan beszélgetés/szimpla ismerkedés célból van fent, mindig jobbra húzom.

(Persze nagyon idegesítő tud lenni ez az alkalmazás, de országszerte ismerkedtem, bárhova megyek, valakivel általában mindig betudok ülni valahova meginni egy teát/kávét.

2021. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!