Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg lehet az edzőhaverom?

Meleg lehet az edzőhaverom?

Figyelt kérdés
Tegnap este odaállt, amikor lábaztam és ezt mondta: "Ostor az a láb! Hogy rohadna le rólad az a gyönyörűen kidolgozott combfeszítő izmod!" Én köpni-nyelni nem tudtam, még a levegő is a torkomon akadt. Hazafelé menet is csak a haverom beszélt, én alig tudtam szólni. Amikor elbúcsúztunk, gyanakodva nyújtottam neki kezet, még ma is egész nap az járt az eszemben, amit mondott. Ma este már félek kondiba menni. Megint ilyet fog mondani? Ez meleg szöveg!!!

2021. jún. 15. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, van aki csak ennyire odavan a testépítésért, izmos testekért. Ismerek ilyet, fiatal férfi, testépítő, és kigyúrt pasikat nézeget, csak azzal van tele a facebookja, a minden :D de van barátnője évek óta, biztosan nem meleg.
2021. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jezus 🤣🤣🤣

Ha meleg lenne, valoszinuleg pont nem mondana ilyeneket egy full hetero sracnak.

Azert ennyire rettegni nem kene, mitol felsz kerdezo pontosan? Ne aggodjal, azert, mert valaki homoszexualis, az nem azt jelenti, hogy az oltozoben megeroszakol 😘

2021. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Persze, meleg, egész pontosan 36.4 fok
2021. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
:) ne már, kérdezd meg tőle ha nem félsz tőle:) általában ilyenkor a reakció az szokott lenni bu*i vagy haver?:)
2021. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Hát ez nagyon "kedves" beszólás volt a az edzőtársadtól. Ez szerintem nem meleg szöveg, hanem durva otrombaság a részéről, így beszélni.
2021. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Engem mondjuk zavarna férfiként ha ilyeneket szólogatna valaki.
2021. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, hány évesek vagytok?

Van egy stílusa de haverok között elmegy. A szöveg érdekes, de ennyi alapján senkire nem merném azt mondani hogy meleg. Vagy kérdezz rá, vagy szólni kellett volna hogy ne mondjon már ilyeneket mert gáz. De az is gáz hogy csak kussolsz és belebetegszel egy ilyen beszólásba :D

"Amikor elbúcsúztunk, gyanakodva nyújtottam neki kezet". Na azért neee... :'D A rendes kézfogás alap dolog, ha meleg ha nem.

2021. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó 🤣

Szerintem csak ilyen a stílusa, mondjuk akkor nem tudom miért lephetett meg, hogy ilyet mondott. Hiszen biztos nem most találkoztatok először 😂

2021. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
A szappanért inkább ne hajolj le.
2021. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tiv tivynek volt a szlogenje.

Sokan szeretik az alpári stílust,de ez nem zuziság,akkor nem ilyen szöveget mondani,meg más hangsúlyal.

2021. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!