Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?...

Miért nincsenek barátaim? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már két éve, hogy új suliba járok, de még mindig nincsenek barátaim.

Alapvetően jó tanuló vagyok, 9,82 az átlagon(nem vagyok stréber, puskázni is szoktam), amikor új suliba kerültem, akkor is a jobb tanulókkal próbáltam meg barátkozni. Lett is három "barátom", akikről kiderült, így a második évben, hogy még havernak is alig mondhatók, de lehet, hogy velem van a baj. Tavaly mind a hárman meghívtak szülinapolni, de idén csak az egyik, úgy hogy mind a háromnak meg volt tartva. Kicsit rosszul esett a dolog, hogy mégsem hívtak meg. Szünetekben még mindig négyen beszélgetünk, ökörködünk, de amikor sulin kívüli szórakozásról van szó, már nem keresnek, mindig valamivel leráznak, vagy szülinapra sem hívnak. Amikor segítségről van szó, keresnek, de különösebben le se sz@rnak(pl. Matematika).Esetleg még NAGYON RITKÁN, kb. fél évente egyet játszunk, onlineban, de különösebben nem keresnek.

Mi lehet a gond, esetleg velem van?

Mit tehetnék másképp?


2021. jún. 15. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

A sulin kívül vannak barátaid? A régi sulidban voltak?

Ha ezekre nem a válasz, akkor sajnos veled van a gond. Ennyiből viszont mi nem tudjuk megállapítani, hogy ezen a téren belül hol van a probléma...

Ha a sulin kívül és/vagy a régi iskoládban voltak barátaid, akkor itt valószínűleg csak a rossz emberek társaságát keresed.

2021. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, lehetünk barátok. Írj. 👊
2021. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Régi sulimban volt egy, de avval sem beszéltem két éve.

Sulin kívüli is van egy, avval is kb. negyedévente talizunk, de akkor sem sokat, pár órán kívül.

2021. jún. 15. 22:59
 4/17 A kérdező kommentje:

Rossz társaság nem hiszem, hogy legyen, mert sose fajultak el a dolgok, ők is jó tanulók, sajnos nem tudom, hogy mi a baj

Akkor mit tudnék másképpen csinálni?

Nagyon szeretném, hogy legyenek barátaim, ne egyedül kelljen eltöltsem a vakációt, az osztálytársam is normálisak, valahogy meg nem alakult ki rendes barátság, én szeretném a legjobban, hogy a barátaimnak mondhassam őket.

2021. jún. 15. 23:07
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz velük. 😉
2021. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, telóról vagyok.
2021. jún. 15. 23:07
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindent megbocsátunk neked. 💏
2021. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Miért ne?

Náluk normálisabbat, keresve sem találnék, mit tudnék másképp tenni, hogy keressenek.

2021. jún. 15. 23:09
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Itt vagyok neked én. ♥ 😍
2021. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem társkeresésnek indult.
2021. jún. 15. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!