Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok/Nők, akiknek van fiú...

Lányok/Nők, akiknek van fiú barátja, nektek meddig tartott a barátság?

Figyelt kérdés
Alapvetően nekem is van, de ez egy év után ilyen flörtölős viszonnyá alakult. Kinek meddig tartott az, hogy ez átmenjen valami komolyabba? Vannak, akik a barátait meg tudta tartani csak barátnak?

2021. jún. 16. 20:48
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
2 hímnemű barátom van, az egyiket 6 éve, a másikat 8 éve ismerem, mindvégig barátok voltunk és most is.
2021. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nekem kettő van. Egyikkel 11 év után elcsattant egy csók a szülinapi buliján részegen, pedig az előtt soha semmi!

Másikkal elég szexisen táncoltunk diszkóban összesimulva. Vele is kb 10 év után, előtte még egy flört se semmi. Azóta se.

Hozzáteszem, valszeg soha nem történnek meg, ha nem lettünk volna régóta szinglik. És hát a szexhiány nagy úr...

De persze azóta is csak barátok vagyunk velük, de ha engem kérdeztek,már nem olyan, mint előtte...

2021. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiúként válaszolok, de a legutóbbi lány barátommal ez csak 2 hétig tartott, mert egy haverom elszólta magát előtte hülyeségből, hogy egy kiéhezett állat vagyok, ő meg elkezdett fantáziálni, szóval elég hamar szexuális jellegű lett ez a kapcsolat.
2021. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Négy fiú van a társaságunkban. Kettőjüknek kapcsolata van régóta, a harmadik egy nagy gyerek, aki nem nagyon ért a nőkhöz. A negyedikkel részegen valahogy mindig flörtölünk egymással, de komolyabb sosem történt. Ez kb egy év barátság után alakult így.
2021. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb 20 év, nem ment át "komolyabba".
2021. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerek egy 67 éves barátságot is. Közös életük is van kb.
2021. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!