Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy találhatnék barátokat,...

Hogy találhatnék barátokat, akik transzneműek vagy nem-bináris neműek?

Figyelt kérdés
Még sose találkoztam olyan személlyel, aki nem cisz (mint én) és kissé egyedül érzem magamat. Nagykanizsai vagyok. (23MTF)

2021. jún. 28. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
A mennyben.
2021. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 harminezer oxigén ***** válasza:
100%

Szia!


Azt nem tudom, hogy Nagykanizsán és környékén, rajtad kívül mennyi transznemű van és, hogy kik azok. A neten könnyebben találsz olyan embereket mint mi, ha csak beszélgetnél, nyugodtan rám is rám írhatsz.

Hidd el nem vagy egyedül!


Niki

(egy sorstársad)

2021. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
92%
Heyho, igen, főleg a neten. Én is itt vagyok beszélgetésre, ha úgy adódik, 29, mtf, régebben kezdtem a tranziciót.
2021. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Prizma Közösségre keress rá :)
2021. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Lmbtq csoportok facebookon :)
2021. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Én sem találok, sok éve próbálkozom különböző helyeken, de csak a neten, facebook csoportokban.Barátot ilyen módon nem sikerült sehol sem szereznem,mert LMBTQ facebook csoportokban csak kiéhezett, szerencsétlen heterók akarnak nőket felszedni, szex céljából.Ezt tapasztaltam 5 facebook csoportban. Már írtam több ilyen közösségnek, de neten keresztül nem tudnak segíteni, csak ha személyesen keresem fel őket. Ezt meg sajnos nem tehetem meg. Vidékről, értelmiségiként lehetetlen neten keresztül LMBTQ barátot találni. Olyat, aki nem szexet akar.
2021. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben járok. Nemrég költöztünk vidékre és abszolút nem ismerek innen olyat, aki nem cisz, és nyilván kicsit félek az emberek reakciójától e tekintetben :D

19/NB

2021. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Én is keresgélek szerintem LMBTQ csoportokban. Transznemű csoportokban neten esetleg. Nálunk sincs szerintem a városban rajtam kívül transznemű. 29 F
2021. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha valakinek sikerül LMBTQ Facebook csoportokban barátot találnia, örülnék, ha jelezné, hogy sikerült.
2021. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, discord szervereken próbálkozz! Nem biztos, hogy pont Nagykanizsán találsz valakit, de netes barátokat biztosan találsz! Én egy youtube videós barátom szerverén vagyok moderátor és rengeteg NB tagunk van, transz bináris is akad, de valamivel kevesebb.

20NB

2021. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!