Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kell elkezdeni egy...

Hogy kell elkezdeni egy baráti beszélgetést Messengeren egy olyan emberrel, akivel utoljára pár napja beszéltem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és fiú.


Egy kicsit antiszociális vagyok és ritkán beszélgetek Messengeren vagy hasonló chat alkalmazásokon.



Hogy szokott egy normális ember baráti beszélgetést kezdeményezni Messengeren egy olyan emberrel, akivel néhány napja beszélt utoljára?


2021. júl. 4. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam kezdeni, hogy "Szia!"


Egyébként pedig vagy elmesélek valamit, ami most történt velem "Hallod, nem fogod elhinni mi történt..."

Vagy csak simán eszembe jut, hogy rég beszéltünk (pár hete) és "Szia! Rég beszéltünk! Hogy vagy? Épp a városban vagyok"

Vagy folytatok egy régi beszélgetést. "Megtanultam azt a számot, amit küldtél, tényleg baromi jó"

Vagy ha olyanra írok, aki egyébként aktívabb, akkor elég a "szia" és zúdítja az üzeneteit.

Van olyan barátnőm is, akinek annyit írok "szia! Otthon vagy?" Ha igen a válasz akkor "ráérsz?" Ha igen akkor "öt perc múlva a szokásos helyen?"

Vagy ha van valami, amihez kötődik az ember, pl egy hobbi, akkor "Holnap nyitnak, jössz?"


Stb.

2021. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi újság? Hogy vagy?
2021. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hm, ez nekem is nagyon érdekes kérdés, köszi #1 a hasznos ötleteket!
2021. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ha valaki később megtalálja a kérdést és van pár ötlete, amit szívesen megosztana velem és a többi felhasználóval, nyugottan írjon egy választ. Még akkor is, ha évek teltek el a kérdés kiírása óta.

2021. júl. 15. 21:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!