Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék rajta segíteni?

Hogyan tudnék rajta segíteni?

Figyelt kérdés

A húgom 13 éves, és nagyon szoros a kapcsolatunk(én a nővére vagyok). Mostanában nagyon elzárkózott és szomorú lett. Beszéltem vele, és elmondta, hogy ez azért van, mert nincsenek barátai. Nagyon rossz őt így látni, persze jó a kapcsolatunk mindent elmondunk egymásnak, de ez nyilván mégsem olyan, mint egy barátnő. Ő nem igazán az a kezdeményező típus szóval, így eleve nem nagyon van előnyben. Hogyan tudnék rajta segíteni, akár felvidítani? Hogyan tudnék neki egy barátot vagy barátnőt találni?

Köszönöm a kultúrált, értelmes válaszokat!



2021. júl. 6. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen mükődik csak tanács, kezdj vele közös programokba, és rángasd el haverokkal ide/oda ha csak dumálni is.
2021. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress neki valamilyen hobbit amit szerinted szeretni fog és csoportos pl. Tánc, küzdősportok, labdajátékok (kézilabda),túrázás.

Az első 1-2 alkalommal menyj vele, aztán ha látod hogy élvezi, beilleszkedik akkor nyugodtan engedd el a kezét.

2021. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg azzal, hogy valamilyen barátja úgyis lesz, mindenképpen fog találkozni az életben olyan emberekkel, akik majd szeretni fogják. Egy év múlva úgyis ballag, az új osztályában biztosan fog találni valakit.
2021. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj vele közös programokra stb. Nekem 15 évesen voltak az első igaz barátaim (akik nem szúrták hátba, és tovább voltam velük barátságban, mint egy fél év), tehát még simán ismerkedhet össze gyerekekkel.
2021. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!