Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem lehet a barátaimmal...

Miért nem lehet a barátaimmal elmenni nyaralni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van 2 barátom akikkel találkozni szoktam lakáson hármasban. Évek óta össze szoktunk jönni egy beszélgetésre 2-3 hetente. De nyaralni nem lehet elmenni velük sehova. És még 1 napra sem utazni. Egyik barátomnak sincs barátnője, se gyereke és nekem sincs.

Szerintetek miért ilyen emberek ezek?


(30 pasi vagyok)



2021. júl. 7. 14:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Mert ilyenek. Te miért olyan vagy, aki menni akar?
2021. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ők is utaznak, de ők még 30 évesen is a szüleikkel akarnak kirándulni, nyaralni. Ez elég gáz. Én pedig már nem a szüleimmel utaznék, hanem barátokkal. Ha nem is xar barátaim lennének. És még jó, hogy nem otthon ülni akarok egész nyáron.
2021. júl. 7. 14:36
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy nincs pénzük ilyesmire. És elég nekik a barátokból annyi, amennyi most van.
2021. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem velük beszéled meg? Te ismered őket, nem mi :/.

Egyébként lehet, hogy nem szeretik a nagy társaságot, és elég sokan lennétek, ha te 30 pasi vagy :).

2021. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Dehogy nincs pénzük. Ez csak kifogás. Szeretnek az emberek azzal takarózni, hogy nincs pénzük.

Még a 42 éves barátom is a szüleivel hajlandó elutazni, kirándulni. A barátait meg lexarja.

2021. júl. 7. 14:46
 6/26 A kérdező kommentje:

"Egyébként lehet, hogy nem szeretik a nagy társaságot, és elég sokan lennétek, ha te 30 pasi vagy :)"


Ez nem igaz. 3-an lennénk barátok egy utazáson. Nem lennénk sokan. Én nem is mennék el sok emberrel. Nekem elég lenne 3-an egy nyaralás.

2021. júl. 7. 14:48
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy egyszerűen csak nem veled akarnak nyaralni... Nekem is vannak barátaim, akikkel időnként néhány órát szívesen eltöltök, de az nem hiányzik, hogy több napra össze legyünk zárva. Az meg nem tudom, miért lenne gáz, ha valaki 30 évesen a szüleivel tölt időt, vagy ha nem akar sokat eljárni otthonról. Ha neked ez hiányzik, keress olyan barátokat.
2021. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Jaj, olvasd már el még egyszer, amit a kérdés alá írtál utolsó mondatként :D!
2021. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Én sem szeretnék veled elmenni nyaralni a válaszaid alapján... Egy kicsit túlértékeled önmagad. xD
2021. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Én sem mennék el veled nyaralni.


"Ha nem is xar barátaim lennének."

2021. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!