Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne csinálnom? Elég...

Mit kéne csinálnom? Elég szomorú vagyok.

Figyelt kérdés

Volt már egy hasonló kérdésem, röviden annyi hogy vannak barátaim, akik osztálytársaim, egész nap velük vagyok suliba, velük hülyülök, mindenhova velük megyek a suliba. Ez egy 4-es csapat. Itt a nyár, az egyik haverommal gyakorlatra együtt járunk, a másikkal meg napi szinten megyünk edzeni együtt. Nagyon eltudunk hülyülni, 2 év alatt egyszer sem vesztem össze semelyikkel. Komolyabb témákról is tudok beszélni valamelyikkel. Viszont ma realizáltam hogy itt a nyár, és egyzerűen sehova se hívnak el.


Itt a hétvége: az egyik haverom akivel most együtt dolgozom, egy másik haverjával van, én meg megkérdeztem hogy nem jöhetnék e velük, mivel g4cire unatkozom, erre írja hogy most csak ketten mennek. A másik pedig balatonon van 1 haverjával, akit már kiskora óta ismer, és az apja ismeri ennek a gyereknek az apját és nagyon jóba vannak, és hát most ott tölti az egész hétvégéjét, a közös nyaralójukba az apjukkal.


Nekem ők a "barátaim". Ezenkívül semmit nem tudok csinálni. Itthon ülök egésznap, edzeni is mentem egyedül. Nagyon szomorú vagyok. :(


Mit kéne csináljak? Rossz barát lehetek, vagy már unnak engem?



2021. júl. 10. 21:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy én régen szinte EGÉSZ végig gépeztem, szó szerint. CSak a gép, sehova nem mentem. Lehetséges hogy még mindig azt hiszik hogy csak a gép érdekel, és azért sem akarnak elhívni, mert azt gondolják úgyse lenne kedvem?
2021. júl. 10. 21:35
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy nagyrészt ők sem barátokkal vannak külön, hanem a családjukkal.
2021. júl. 10. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól még hogy a barátaid nem kötelező folyton mindenhova együtt menni,én személy szerint nem is tudnám elviselni,ha mindenhova valamelyik haverommal kéne mennem...okés elhívhattak volna ide-oda,de nem tették...nem dől össze a világ,egyedül is elmehetsz aztán megismersz más embereket is.


Ne vedd ennyire magadra...

2021. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én engem nem is zavarna, hogyha csak 1-2-szer hívnának el, de ők körülbelül 10-edjére voltak balatonon, én meg 1-szer sem eddig a nyáron.
2021. júl. 10. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Edzésről új barátokat szerezni?
2021. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!