Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes lenne újra ráírnom?...

Érdemes lenne újra ráírnom? Régen nagyon jóban voltam vele és még mindig hiányzik. (Lány-lány barátság)

Figyelt kérdés

Kb 9-12 évesek voltunk és folyton együtt lógtam azzal a lánnyal. Interneten tudtunk csak beszélgetni és különböző netes játékokon keresztül. De megszakadt a kapcsolatunk, mert anyumnak nem tetszett, hogy kevésbé foglalkoztam a tanulással, pedig mindig kitűnő tanuló voltam.

A lényeg, hogy azt hiszem 2019ben nagy nehezen ráírtam, mert ismerem a Facebookját… Egész nap beszéltünk, de másnap egyáltalán nem keresett fel. Én pedig végül nem mertem újra ráírni. Hiányzik, pedig régóta nem kommunikálunk. Nem változott semmit csak komolyabb lett. Azon az egy napon is nagyon jól éreztük magunkat. Rajta kívül csak 1 lánnyal éreztem magam ilyen jól csak lecserélt egy másikra még általános iskolában.


Érdemes lenne újra felkeresnem? Ti mit csinálnátok?

19/L



2021. júl. 11. 19:56
A kérdező szavazást indított:
Hagyd… ne írj rá többé
Próbáld meg újra
Én sem tudom a helyes választ
6 szavazat
 1/4 PetheD ***** válasza:
100%
Próbáld meg! Ha jól elbeszélgettetek, miért ne? :)
2021. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aki a második szavazatra böktek:

Hogyan írjak rá? Mármint úgy, hogy ne látszódjak megszállottnak? Mert akkor biztosan elkerül örökre.

2021. júl. 11. 20:10
 3/4 PetheD ***** válasza:
Te ismered, nem én. Kérdezd meg, hogy van mostanában, van-e kedve beszélgetni, hiszen régen beszéltetek. A többi majd megy magától. Ha esetleg nem érkezne válasz, ne sürgesd, próbálj meg később írni.
2021. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell túlkomplikálni szerintem, elég, ha valami olyasmit írsz, hogy gondoltál rá és szeretnéd megkérdezni, hogy hogy van. A többi kialakul.
2021. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!