Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok ez nálatok normális?

Lányok ez nálatok normális?

Figyelt kérdés

Van két női ismerősöm. Az egyiket lassan 3 éve ismerem, míg a másikat 2,5 éve.


Ugyebár a második lányt én mutattam be a társaságnak, mivel én lettem vele jóban.


A társaság ugye sokszor találkozik hetente, mert össze járunk inni, társasozni stb.


De ez a két lány mindig tépték egymás haját (nem szó szerint), mindig bele kötöttek egymásba stb.

De kb 3 hete ez a két lány állandóan egymás nyakán lógnak, együtt mennek vásárolni, mindig megölelik egymást ha találkoznak, mindig sutyorognak egymás közt, együtt röhög cselnek…


Az lenne a kérdésem, hogy ez nálatok lányok normális, egyik hétről a másikra jóban lenne a nagy ellenségetekkel?

Nem mondom, hogy zavar, csak nagyon csodálkozom, hogy ennyi veszekedés után öribarik lettek.


(Meg mielőtt valaki leírná, hogy együtt vannak, elmondanám, hogy az egyiknek van barátja)



2021. júl. 13. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Ezt egyébként lány létemre én is borzalmason furcsának tartom, de sajnos ez normális, már nem egyszer néztem végig én is ilyet.

Egyik nap még gyűlöli, másik nap már ölelgetik egymást. Sosem értettem én se.

2021. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Az életben nem fogok azzal megbékélni, hogy te azt látod, hogy ez két lány, és akkor biztos a puncijuk miatt ilyenek. Naponta van itt kérdés ilyen LMNOP személyiségekről - nem valószínűbb, hogy a személyiségük miatt ilyenek? Mert egyik Juci, másik Ica, és ilyenek?


Dehogy, 2021, és biztos azért, mert lányok.

2021. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

#2 Férfiaknál nem éppen aktuális a kérdés.... Én még nem láttam hogy 2 férfi, akik nagy haverok, ölelkeztek volna🤦‍♂️

Amúgy mi az a "LMNOP személyiség"? Komolyan kérdezem, arra már rájöttem hogy egymást követik az angol abc-ben ezek a betűk, szóval nem mozaik szó...

2021. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!