Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vagyok szomorú?

Jogosan vagyok szomorú?

Figyelt kérdés
Az egyik volt osztálytársamnak mondtam ,hogy jó lenne ha átjönne dumálni. Erre azt mondja nem tud mert nincs bérlete . De Tegnap lebukott , mert átment egy másik barátjához aki messzebb lakik.

2021. júl. 15. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy jogosan szomoru, mert nem kellene hagynod, hogy ilyen emberek miatt az legyel. Atvert, elfogadod, tullepsz rajta es mostmar tudod hogy mennyire lehet benne megbizni, igy maskor nem esel ugyanebbe a hibaba.
2021. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lennél jogosan szomorú, minden érzés jogos, minden érzéshez jogod van. Átvertek, csalódtál, elvesztettél egy kapcsolatot.
2021. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utóirat: a másik barátja kérte meg hogy menjen át hozzá + a anyukája ( másik barát).
2021. júl. 15. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Szívből kívánom, hogy ennél nagyobb bajod ne legyen az életben. De lesz.
2021. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom.
2021. júl. 15. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!