Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért változott meg ennyire a...

Miért változott meg ennyire a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve van ez már hogy "stílust" váltott. Ha vele vagyok akkor úgy érzem hogy kissebb rendűnek néz illetve egyfolytában kioktat pl.hogy áll rajtam a ruha, milyen a sminkem( ritkán használok), A hajam mennyire tiszta.

Egyszerűen nem értem mi üthetett belé hogy így viselkedik.

Én sosem szólnám meg ezekért az apróságokért. Ez az egyik.


A másik hogy mostanában ha elhívom találkozni akkor egyfolytában lemondja illetve felveszi ezt a lekezelő stílusát. Ő sosem keres, mindig csak én írok neki, csak én érdeklődök felé. Egyébként 13éves és 16-17 évesekkel barátkozik. Tudom róla hogy velük tölti minden szabadidejét és ezzel fel is vág.

Nem tudom mi ebben olyan nagy szám de egyfolytában nekem panaszkodik ha ezek a barátai nem írnak vissza neki azonnal. Teljesen más ember lett. Tipikus az a insta ribi.

A legjobban azt szeretném ha megint egyenrangúként bánna velem és megint a régi lenne.


Ezt hogy érjem el? Ennek a barátságnak lehet még jövője?

Esetleg tapasztalaitok vannak ilyen változásokról a barátaitok kapcsán?



2021. júl. 16. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezer ok kiválthatta ezt a stílusváltást nála.

De beszélj vele őszintén,hogy sokat változott rossz irányba. Minden olyat mondj el,amit itt is leírtál.


Aztán ha nem hat rá a beszéded,lépj tovább.

2021. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ennek már nincs jövője. Úgy látszik most kezd "nagy" lánnyá válni. Ha jót akarsz magadnak akkor elengeded, mivel őt is beszipantotta közössegi média.
2021. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. annyi idős voltam mint te, amikor velem is történt hasonló. A barátnőm hasonlóan megváltozott. Elkezdett bulizni jarni, ami engem nem vonzott. Még nem is lett volna ezzel baj, de ő is beképzelt lett. Eltávolodtunk egymástól és vége lett a nagy barátságnak. Nem volt harag köztük, a mai napig beszélgetünk, ha véletlenül összefutunk a boltban stb., de nem a barátnőm és nem járunk össze. Lettek nekem és neki is mások. Neked is lesznek, ha esetleg megszakad vele a kapcsolat.
2021. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd hogy kiélje magát.
2021. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ha kiéli magát akkor utána a régi lesz, de az is lehet hogy ilyen marad. Adj időt neki és elválik, ha ilyen marad akkor nincs jövője
2021. júl. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mért ne lenne?
2021. júl. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Beszélni fogok vele

2021. júl. 17. 08:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatsz beszélni vele, de nem hiszem, hogy nagyon meg fogja hatni. Rosszabb esetben rád tolja az egészet, hogy te vagy olyan, akivel nem lehet semmit csinálni, ezért nem keres.

Ha ilyen veled, hagyd a fenébe, mert csak lerombolja az önbecsülésedet. Akitől rosszul érzed magad, azzal ne barátkozz, nem a barátod.

Nekem is volt egy olyan "legjobb barátnőm" 12-18 éves korom között, aki kamaszodva elkezdett felfelé kapaszkodni és lefelé taposni, rajtam. Kellék voltam neki, pótkeréknek használt, aki mellett jobbnak érezheti magát. Mikor ő nőtt hirtelen egy fél fejjel magasabbra, szánakozva összemosolygott másokkal, hogy nem én érem fel a szekrényt. Elrángatott helyekre, csak hogy ne egyedül kelljen mennie, és mikor ott más társaságot talált magának, faképnél hagyott. Voltak más, "menőbb" haverjai, folyton velük lógott, és még csak nem is mesélt róla, csak elejtett megjegyzésekből tudtam meg, hogy milyen bulikon volt. Engem csak akkor keresett, ha kellett neki valami (kísérő, alibi, pletyka, vagy a ruháim), vagy nagyon nem volt más, akivel programot csinálhatott volna. Burkoltan be is szólogatott időnként. Bénának éreztem magam miatta, pedig csak ő volt velem szemét, meg alapból sem illett össze a természetünk. Ezt hívják modern elnevezéssel mérgező barátságnak. Sokat csorbított a "legszebb éveimen".

Felszabadultam, mikor hosszas eltávolodás után magamban is lezártam végre, és utólag azt kívánom, bárcsak lett volna valaki korábban, aki felnyitja a szemem, és elmondja, hogy mennyire rossz nekem ez a kapcsolat. Ne ess a hibámba. Keress olyan barátokat, akik mellett jól érzed magad.

2021. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért nincs jövője, mert eljár szórakozni? :D

Mert akik nem mennek sehova, azoknak annyival nagyobb jövőjük van..

2021. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Jaj, nehogy értsd...

Nem az a baj, hogy eljár szórakozni, hanem hogy lekezelő a kérdezővel és semmi érdeklődést nem mutat felé. Nem viselkedik barátként, akár eljár szórakozni, akár nem.

2021. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!