Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vallotta már be barátotok/isme...

Vallotta már be barátotok/ismerősötök. hogy a saját neméhez (is) vonzódik?

Figyelt kérdés
2021. júl. 20. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
"be" sose vallotta senki, nálunk teljesen természetesen van ez kezelve. semmi fennakadást nem okoz ha valaki megjegyzi, hogy bejön neki egy azonos nemű ember. nem egyszer fordult elő hogy mi lányok egymással csókolóztunk egy bulin. nincs ebben semmi
2021. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim 12 éve elváltak, amikor már saját családom és lakásom lett. Apám bejelentette, hogy meleg ezért váltak el. Anyám és a család konzervatívabb fele szóba se áll az apámmal. A feleségem, a gyerekeim és én tartjuk vele a kapcsolatot.
2021. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak én rájöttem magamtól.
2021. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ismerősöm, több is. De ők nem bevallották, róluk csak egyszerűen tudjuk.
2021. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet látni. Mármint nekik is van két szemük, két kezük, két lábuk, haj a fejükön.
2021. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt több meleg kollégám, náluk beszélgetésből derült ki, amikor egy fiú beszél a párjáról és mondja, hogy Petivel hétvégén voltunk kirándulni, abból egyértelműen rá lehet jönni. Nem csináltak titkot belőle, előbb utóbb kiderült, de egyikük se úgy mutatkozott be, hogy helló, meleg vagyok.
2021. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 moozygoo ***** válasza:
100%

Egyszer bekerültem egy baráti társaságba ahol volt egy lány, nyíltan mondta hogy leszbikus. Voltak barátnői is, fun fact hogy később volt barátja is.


Aztán mikor aktívan wowoztam, volt egy klántársam akivel hülyéskedtem és egyszer mondta hogy amúgy meleg. Megkért tartsam titokban, így is tettem.

2021. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
1 na persze
2021. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, 2 ilyen ismerősöm is van. És én teljesen elfogadom így őket, sőt meghallgatom a gondjaikat is ezzel kapcsolatban. Nálunk ez nem ciki, de nem is alap dolog.
2021. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!