Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogy irjak ra...

Szerintetek hogy irjak ra valakire baratkozas celjabol?

Figyelt kérdés

Ismerosok vagyunk facebookon, de nem beszelgettunk meg, csak reagalunk egymas posztjaira, napjara, stb.

Hogy kene baratkozast kezdemenyezni? Nem kapcsolat a cel.


2021. júl. 20. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Reagálj egy posztjára vagy storyjára privátban.
2021. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Írj rá :)

Hidd el nincs veszteni valód.


Pl ha olyat posztol akkor írj rá azzal kapcsolatban. Illetve,hogy lenne kedve beszélgetni,barátkozni.


Legfeljebb nem ír vissza :D

2021. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Az utóbbira én is gondoltam, hogy azt írjam, van-e kedve beszélgetni, barátkozni. De valahogy nem merem, mert olyan hülyén jön ki szerintem, hisz ezelőtt még nem beszéltünk. :D
2021. júl. 20. 22:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, hülye voltam, végül tényleg a #2-es válaszoló ötlete vált be. :D Köszi a válaszokat. 🤗
2021. júl. 22. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Vissza irt?


Kettes valaszado vagyok :)

2021. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vissza, igen. Azóta nagyon sokat beszéltünk már, tehát jól alakul a dolog.😁 Ahj, annyira hálás vagyok neked tényleg, mert végeredményben mégis a te tanácsoddal jártam a legeslegjobban. 🤗
2021. júl. 25. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki ;)
2021. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!