Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha elárult valaki, akit...

Ha elárult valaki, akit barátnőmnek hittem, hogyan szakítsam vele meg a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az illem kedvéért bocsánatot kért, de igazán mély megbánást nem érzek rajta. Mondja, hogy "ne haragudj!", "még mindig haragszol rám?" stb, de én nem haragot érzek, egyszerűen nem kívánom már a vele való kapcsolatot, nem tudok benne megbízni. Nem neheztelek már, csak hidegen hagy. De ezt ő nem érti meg, ő úgy veszi, hogy én nem tudok megbocsátani, mert haragtartó vagyok. Ti mit mondanátok neki? 19/l

2021. júl. 20. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. De tényleg, azt mondod hidegen hagy, nem érdekel. Akkor miért akarsz neki bármit mondani? Egyszer elmondtad, ha nem érti, hát nem érti. Ő baja.
2021. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem száll le rólam, a családomat meg a barátaimat (nem közös barátok) is környékezi, hogy én milyen "kegyetlen" vagyok vele. Valahogy le kellene tudnom állítani, de annyira feldúlt vagyok most emiatt, hogy tehetetlennek érzem magam. Még az egyik gyerekkori barátnőmre is rányomult, hogy ők ketten hűdejó barinők legyenek mostantól.
2021. júl. 21. 01:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki hogy a barátság bizalom nélkül nem létezik, az már nem barátság és ő eljátszotta a bizalmad és azt már vissza nem tudja szerezni soha többé hiába próbálkozik
2021. júl. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem magyaráznék neki túl sokat. Nem keresném a társaságát, ha keres, akkor nem érnék rá. Kizárnám az életemből. Aki erre képes, az amúgy sem érti.

Ha kérdi, hogy haragszom-e, azt mondanám, hogy nem haragszom, de már nme bízom benne. A barátság alapja a bizalom. Ugyan miről beszélgethetnél vele ezek után?

2021. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!