Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kellene szégyellenem a házam...

Kellene szégyellenem a házam ebben a helyzetben, vagy ne izgasson?

Figyelt kérdés

Hi. A kérdésem az lenne, hogyha házibulit szeretnétek rendezni, de öreg a ház, ahol élek, és picit szégyellem az osztálytársaim előtt, mit kellene tennem?

A nyáron már több osztálytársamnál volt házibuli, és mindegyiküknek gyönyörű, nagy házuk meg kertjük van. A miénk csak ilyen kicsi, és szegényesebb, öreg.

Hülyeség lenne emiatt nem megtartani a házibulit? Tik lenéznétek, vagy máshogy tekintenétek egy emberre, aki én lennék ebben az esetben?



2021. júl. 22. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én egyáltalán nem néznélek le, és egyáltalán nem változna a véleményem rólad. Ha barátok lennénk, akkor pont az ellenkezőjét tenném:

Élvezném a bulit!


Én azokat az embereket nézem le, akik lenézik azokat az embereket, akik rosszabb körülmények között élnek, mint ők.

2021. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg, amid van! Ha igazi barátok akkor nem fognak foglalkozni azzal milyen házba élsz.
2021. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez nagyon nehéz kérdés!


Mert pl. ENGEM nem zavarna, én nem húznám a számat, nem gondolnék semmit se.

De valóban, sokan felvágósak, és nem azt néznék, hogy szeretettel vendégül látod őket, hanem azt lesnék, mit lehet leszólni. Nem is okvetlen ott, hanem utólag, egymás között.


Jobbat nem tudok tanácsolni, mint hogy te ismered őket, neked kell megítélni, mennyire felvágósak.

2021. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd most derül ki milyen barátaid vannak...
2021. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Téged semmiképp sem néznélek le hiszen nem a magad lábán állsz.

Szüleid pedig lehet igen, lehet nem. Mert vanolyan amikor nem a saját hibádból olyan a ház, amilyen és van, amikor igen.

Mindemellett az öreg ház nem egyenlő az igénytelen házzal.

Nem sértésnek szántam senkire nézve.

2021. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Vviccesen nyomjad már nekik az elején hogy kicsit lepukkant egyszerű kis házban élsz De te szereted nagyon és kész szóljál nekik előre
2021. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Előző vagyok. Fontosnak tartom megemlíteni, hogy a dolgot nem cikizném ki másoknak semmiképp, csak bennem alakulna ki vélemény ezzel kapcsolatban.
2021. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Előző elötti akkor. Hú de gyorsan írnak itt
2021. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha köcsög haverjaid vannak akkor lenéznek, de egy normális ember, nem nézne le annyira.
2021. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

A kezdő nóta legyen a Tankcsapdától az "Ez az a ház".


De a viccet félre téve, soha nem néztem le a barátaimat azért, ahogy élnek. Ha valóban a barátaid, ne szégyelld magad előttük.

2021. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!