Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet erre reagálni?...

Hogyan lehet erre reagálni? (Lent)

Figyelt kérdés

A barátnőm 8 éves gyereke azt mondta: "A nenám utál téged, nem tudom miért".


A gyerek aki mondta, ő kedvel, meg szoktam is vele játszani. Tudom, hogy a gyerekek mindig a legőszintébbek, de hogyan lehet erre reagálni?


Az a nena nem volt akkor ott jelen, meg vele ritkán is találkozom. De hogyan viszonyuljak ezek után ahhoz a nagynénihez, akiről tudom ezt az aprócska tényt, hogy utál engem, de sosem mutatta ki?



2021. júl. 23. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy eddig. A gyerekek általában őszinték, de ez csak annyit jelent, hogy azt mondják, amit gondolnak, az meg nem feltétlenül egyezik meg a valósággal.

Mondjuk pl. barátnőd és "nena" épp valami fontos dologról beszélgettek, te meg pont akkor hívtad fel a barátnőt, és ő elvonult egy fél órára telefonálni. Nagynéni nem egy türelmes típus, ezért kiszaladt a száján, hogy "de utálom ezt", a gyerek meg úgy értette, hogy téged utál. De ezer okot tudnék még felvázolni, hogy a gyerek miért hiszi ezt.

2021. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
1-es megmondta a tutit
2021. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az én esetemben ez így nem hiszem hogy igaz lenne, mert rendkívűl keveset találkozom a nagynénivel, egyszer ültünk le kávézni, akkor is csendben ültem, szinte meg sem szólaltam, csendes típus vagyok, de ha beszélgetést kezdeményeznek velem, akkor elmélyedek benne, de ő nem is nagyon kezdeményezett velem beszélgetést. Néha összefutottunk 1-2 helyen, de csak köszöntünk egymásnak.


Köszönöm szépen a kommenteket!

2021. júl. 23. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!