Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért rakhatott be oda?

Mért rakhatott be oda?

Figyelt kérdés
Ugye messengeren van az hogy ha nem vagy ki váncs valakire be rakod a kéretlen tartalom közé és ha írt valamit akkor ő nem látja hogy te megnézted amit ő írt neked. Az van hogy beszélgettem valakivel és ő is mindig válaszolt, aztán tegnap is beszélgetünk és amikor elküldtem neki az üzenetem a pipa nem szinezödött be csak annyi van ott hogy egy pipa, ebben az a legzavarobb hogy látom hogy elérhető, és nem tudom ha be rakott a kéretlen tartalom közzé akkor az mért van.

2021. aug. 7. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gyártottál egy teóriát mert egyszer nem válaszolt, a pipa nem jelent semmit. Szr az egész messenger, az elérhető állapot sem mindig valós.


Kétlem hogy ilyenekkel szórakozna, valami miatt nem válaszolt és kész. Foglald le magad más dolgokkal és ha nem válaszol később sem, akkor lépj tovább.

2021. aug. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!