Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs barátom, se barátaim,...

Evvc.lkh kérdése:

Nincs barátom, se barátaim, mindjárt kezdődik a suli, én meg csak fekszem itthon és szorongok?

Figyelt kérdés

10-be megyek, tavaly nem sikerült összebarátkoznom az osztályból kb senkivel, mert az online oktatás alatt nem ment.. 1-2 osztálytársammal beszélőviszonyban vagyok, a többiek kifejezetten utálnak egy hülye incidens miatt, illetve pletykálnak sokat rólam, kibeszélnek, stb... Eddig nem nagyon érdekelt, mert tavaly evészavaros voltam, és amúgy is befordultam, el voltam magamban, stb.. most nyár elején, pedig összejöttem egy fiúval. 1 hete szakítottunk..

Tök magányos vagyok, csak fekszek/sorozatozok itthon, úgy-ahogy elvagyok a családdal.

Szorongok a sulitól, hogy kiközösítenek, stb. Nem tudom hol barátkozhatnék, illetve kisvárosban lakom, és eléggé terjednek a hírek..

A sulival amúgy nincs bajom, taluni szetetek meg minden, csak nemtudom mi lesz így. Most is elég magányos vagyok, nem hogyha még a suliban is csak a kiközösítést kapnám. Folyton nézegetem régi barátok képeit (amiket kiraknak, stb) es olyan féltékeny vagyok, hogy annyi barátjuk van, boldognak tűnnek, stb..

Van 1-2 ember, akivel messengeren néha beszélgetek, de közel sem olyan a viszonyunk, hog, barátoknak mondanám..

Mit kellene tegyek?

Előre is köszi.

16/L



2021. aug. 10. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem egyedi a probléma. Van osztálycsoport, hozzá szoktál szólni dolgokhoz? Van szimpatikus osztálytársad? Mennyire vagy te társasági ember? Mert ha nem, akkor elég lenne 1-2 emberrel barátkozni, meghívni moziba, otthonra. Ha téged nem hívtak barátkozni, akkor neked kell nyitni. Padszomszéd milyen?
2021. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Igazából elkellene járni valamilyen közösségbe. A legjobb egy tánciskola lenne. Nagyon jó valamilyen küzdősport is. Garantálom, hogy fogsz barátot szerezni és még lehet, hogy meg is szereted a táncikálást vagy az ökölvívást. Normálisnak tűnsz a leírásod alapján, így nem csoda, hogy nem jössz ki a te korosztályból való sok kétszínű,divat majommal.
2021. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es: Van osztálycsoportunk, de senki nem ír semmit, szerintem vannak kisebb csoportok, aztán ott beszélgetnek, akik jóban vannak. Van szimpatikus osztálytársam, persze, de legtöbben beletartoznak olyan csoportokba, ahol engem nem bírnak :/

Elég tarsasági ember vagyok/lennék, ha lenne rá alkalmam, lennének barátaim, stb.. régebben az voltam, meg próbálok nyitni a felé, aki felé lehet, csak nem sok a lehetőség. A visszautasítás meg 2x annyi. A legtöbb velem egy időssel nem ugyanaz az érdeklődési köröm, stb.. folyton csak menőznek/cigiznek/nevetnek a semmin, vagy másokon, és ez nekem nem fekszik..

Mindig máshol ültem, vagy egyedül, meg nagyrészt ugye online voltunk.

2-es. Régebben táncoltam, csak nem tetszett úgy igazán, aztán abbahagytam, gondolkodtam, hogy valahova el kéne menni, beíratkozni, valami suli utáni elfoglaltság, csakhát, hova, hogy, nincs túl sok lehetőség, de nyitva tartom a szemem, hátha.

2021. aug. 10. 12:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam ennyi idősen🤔 Mondjuk most is, csak már annyira nem érzem magam kellemetlenül miatta.

18/f

2021. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Szia! Velem is hasonló a helyzet. Igazából annyiban más hogy mielőtt nyár lett, voltak barátaim, de azóta szinte semmit sem beszéltünk, és sehova sem hívnak, egésznap itthon vagyok, senkivel sem tudok találkozni...

Én is nagyon szorongok visszamenni előre attól félek, hogy egyedül fogok ülni a helyemen mint pár éve.


Egyébként miért nem írsz rá külön mondjuk Messengeren azokra az osztálytársaidra akik szimpatikusak? Hátha jól összebarátkoznátok. Meg ahogy az előttem szólók is írták, kereshetsz valami programot, esetleg mehetsz sport egyesületbe, vagy valami hangszeren játszani, ahol többen vannak,és lehet ott találsz barátokat.

2021. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Szióka. Sajnos én is ugyan ebben a helyzetben vagyok, de én most leszek végzős.

Nekem soha nem volt olyan barátom/nőm akivel bárhova el tudtam volna menni, nekem kellett mindig írni, de ha én nem írtam akkor le voltam szarva... de most is ugyan ez van. Szinte irigylem azokat az embereket akiknek csapatostól vannak barátaik és elmennek ide oda..

Én is egész nyáron agyon unom magam, de sorozatokkal illetve filmekkel foglalom le magam.

2021. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok még: Általános iskolában volt egy barátnőm, de ő csúfolódás miatt nem jött sokszor suliba, és teljesen egyedül voltam. Nagyon rossz érzés.. :///
2021. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szabad kérdezni mért nem bírnak?
2021. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen még 10-ből mentem át egy másik suliba. Nem mondom hogy feltétlenül csináld ezt de ha ennyire nem jó a helyzet...

19/ F

2021. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon ismerős a helyzet, én is néha féltékeny vagyok h mindenki a tökéleteset mutatja mindenhol
2021. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!