Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg neki szépen...

Hogy mondjam meg neki szépen ezt, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves lány az illető, de agyilag olyan 12, mert mikor kirak egy képet instára, és nem szólok hozzá hogy milyen szép, vagy valami akkor rám ír privát üzenetben hogy: "Szólj hozzá❤️" ez annyira idegesítő mert már nagyon régóta ezt csinálja mivel én nem szerettem volna vitát ezért mindig hozzászóltam de már meguntam és ha egyszer az életbe nem kommentelek egy képe alá akkor rám ír hogy kommenteljek már. Egyszer el lett mondva neki ez már, de ezekszerint nem értette meg. Nem akarok vele rosszba lenni mert amúgy jófej csaj, csak ez iszonyúan zavar. Ti mit mondanátok neki hogy ne legyen sértődés?
2021. aug. 17. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a lánynak te csak egy pincsi vagy, aki nyalizik neki instán. Fontos neki hogy kifelé azt mutassa, hogy mennyien imádják és milyen sok ismerőse van, ezért cs-sztet ezzel, plusz nagy eséllyel nem te vagy az egyetlen. Jó pár embert hülyíthet is azzal, hogy azt hiszik majd közelebb kerülnek így hozzá, de nyilván nem, tesz rájuk magasról.


Megmondhatod neki hogy majd írsz kommentet ha akarsz és kész, nem vitázol vele, nem idegesíted fel magad. Ha sértődés lesz, akkor az lesz, kit érdekel? Ha ezen összeveszik veled, számított valaha hogy jóban voltál vele? Amúgy is mondod hogy 12 éves szintjén van, mi hiányozna belőle ha nem lenne? Tucat csaj 0 ésszel.

2021. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első teljesen jól látja.
2021. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges. Az ilyennel minek jóban lenni?
2021. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy értek az egyessel, mondd meg neki, hogy nem szólsz hozzá, mert nem akarsz. Aki ilyenen megsértődik, az nem normális, plusz te magad mondod, hogy egy 12 éves szintjén van, akkor meg kit érdekel?
2021. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell kíméleteskedni. Meg kell mondani hogy egy beképzelt pitcha, nem fogod nyalni a sggét. Ennyi.
2021. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Legközelebb írd oda, hogy már megint valami pózolós kép, uncsi.

Többet nem fog kérni ilyesmire :)

2021. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt kell írni a fotó alá, hogy: "skacok, tőlem úgy lett kikönyörögve ez a komment, szóval kénytelen vagyok írni". És belinkeled a képernyőfotót a beszélgetésetekről.
2021. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

"Ne haragudj, de nem vagyok mindig az Insta előtt, hogy kommentáljak. Ha szeretnék, úgyis hozzá fogok szólni."


Mások előtt semmiképp nem aláznám meg. Esélyes, hogy így is alacsony az önbecsülése, pont azért könyörgi ki a kommenteket.

2021. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!