Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú-lány BARÁTSÁG, TÁRSASÁG...

Fiú-lány BARÁTSÁG, TÁRSASÁG esetén a lányok miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Ha tényleg csak barátságról van szó, a szép csinos lányok miért csak jóképű sportos vagy vékonyan izmos jól kinéző fiúkkal barátkoznak?


Illetve nem csak a külső.

Hanem amugy is fiús férfias srácokkal.

Akik amúgy is kellenek a lányoknak.


Ha nem barátság lenne értenem.

De ha csak barátság miért kell válogatni.


Ha fiúkat lányokat egy csoportban látok annyira ez a jellemző.

Akár az egyetemen is. Vagy vendéglátóhelyen is ilyenek vannak egy csoportban.



Fordítva viszont nem.

Ha csak barátság akkor a fiúk nem foglalkoznak a lányok külsejével.

Nem túl szép és csinos lányok is barátként teljesen megfelelhetnek.



2021. aug. 20. 13:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet nem a legjobban írtam körbe mindent de aki akarja úgyis érti.
2021. aug. 20. 13:34
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy egy barátságtól is elvárunk dolgokat. Például össze illő személyiségünk legyen, jól érezzük magunkat együtt, jókat beszélgessünk, hülyüljünk. Aki ilyen kis nyomi, az nem lesz érdekes barátként sem egy extrovertáltabb lánynak. Hasonló hobbik szintén összehoznak.
2021. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk pl nincs így. De csak azért, mert akik a barátaim maradtak, szellemileg elég érettek ahhoz, hogy ne nyomuljanak a baráti körben senkire.


Az a jó abban, ha egy szép lánynak jó pasik a barátai, hogy azok a fiúk megszokták maguk körül a jó nőket, nem olyan nagy dolog, ha jóban van velük egy szép lány, nem gondolnak bele többet, hiszen ez az ő szintjük, az ő köreikben a barát is ilyen meg a csajod is ilyen.


Ha egy szép nő ronda pasikkal barát, nagyon nagy az esély arra, hogy rá akarnak nyomulni, vagy rosszabb esetben el is kezdik kifelé azt terjeszteni, hogy megvolt nekik. Mivel ezek a férfiak nem szokták meg maguk körül a jó nőket, nem tudnak velük barátként viselkedni általában (nem pirulgatni, nem bámulni őket, nem félreérteni a baráti kedvességet és közvetlenséget, nem lekapni őket részegen, nem otthagyni őket, mikor összejönnek valakivel). Sajnos a szép nők körében kevés az olyan nem vonzó férfi, aki nem érdekből barát.


Nézd csak meg a kérdést és beláthatod te magad is, hogy amit leírsz, az nem a barátságról szól. Ha egy fiú azért barát egy lánnyal, mert olyan ronda, hogy nem dugná meg, az nem barátság. És az sem, ha szép lányok körül akar valaki téblábolni, miközben csorog le a nyál a szája sarkában. Ezt mi, nők is tudjuk és bocsi, de igaz barátokat keresünk, akik el tudnak haladni szépen a külsőnk mellett és akik mellett lehetünk felszabadultak, mert nem akarnak az első elérhető pinába belemászni.

2021. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mért úgy jön le nekem a kérdésből, mintha te azt szeretnéd elérni, hogy szép lányok barátkozzanak veled? Pont te mondtad, hogy mindegy. Ha számít a külső, akkor ott már rég nem a barátság a (vég)cél.

Én nem tapasztaltam ilyet egyébként, de sokszor a jobb megjelenésű embereknek nagyobb az önbizalmuk van, így azok könnyebben szóba elegyednek egymással, de egyébként láttam már nagyszájú, nagy önbizalmú de ritka ronda srácot szép lányokkal körülvéve, jól elszórakoztatta őket, és a barátnője sem rosszabb kategória, mint azok akikkel így elbeszélgetett.

2021. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A "társaságban" általában a "nagymenők" vannak. És akik vonzó külsejűek, általában nagyon magabiztosak, így nagymenőnek számítanak. Fiúk és lányok is. Akik viszont nem "modellek", sokszor visszahúzódóak, ők pedig magukban húzódnak vissza, nem másokkal, főleg nem ellenkező neműekkel.
2021. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyrészt ez szerintem sokszor nem igaz másrészt meg ahol mégis ott is inkább a személyiségek miatt van. Sokszor a rondább emberek ezt magukról is tudják és emiatt sokkal gátlásosabbak visszahúzódóbbak míg egy általánosan akktraktív ember gyakran igen magabiztos ami olykor már nagyképűségbe megy át. Ilyen szöges ellentéteknek sokszor közös témát is alig találnának nem hogy még barátok legyenek. Persze most 2 extrém végletről beszélek nyilván nem ilyen fekete fehér minden ember. De nekem is van lány barátom aki szerintem sokkal jobb nő mint amennyire engem jó palinak tartanak legtöbben :D
2021. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mert az embernek fontos az esztétikum. Amikor hajlott korú öregemberek bejárónőt keresnek, ott is megjelölik kívánalomként az előnyös külsőt. A nők ebből arra következtetnek, hogy a papa szexmunkásnak akarja beszervezni őket, pedig erről szó sincs. Mindössze sokkal jobban esik a lelkének, ha igényes, csinos hölgy sertepertél körülötte, mintha formátlan, nőiességéből kifordult, mackónadrágos asszonyság ugrándozása borzolná a kedélyét.
2021. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mellesleg a kérdésben említett "furcsaság" fiú-fiú barátságban is tetten érhető, hiszen eleve azzal barátkozunk, aki szimpatikus nekünk.
2021. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!