Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megtudtam, hogy megcsalta a...

Megtudtam, hogy megcsalta a barátnőjét, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, az Ervin, ő most 20 éves. (Nem akartam ki irni a nevet, de gondolom ki kell remélem nem ismer fel) Beszélő viszonyba vagyunk, annyira nem szeretem a stílusat, minden csajt felszedné legszivesebben. Szerintem o egy retard gyerek. Egy éve együtt van a legjobb barátnőmmel, és megcsalta, most tudtam ezt meg, mert az unokatestverem joba van vele, es neki elmondta, o pedig nekem. Szemétség lenne ezt elmondani a legjobb barátnőmnek? Elvileg le is feküdt azzal a csajjal, többször is, szegény baratnom nagyon ki lesz ha ezt elmondom neki. Mit tegyek?? 18l barátnőm 17l

2021. aug. 24. 23:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem, ugyanerre céloztam a 3-as válaszban.
2021. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem te alaposan be vagy nedvesedve az Ervin fiúra, és savanyú a szőlő, amiért a barátnődet dugja, nem téged. Most pedig találtál okot, amiért bosszútállhatsz rajtuk, kiadhatod a frusztrációdat és reméled, hogy talán még te is sorrakerülhetsz később Ervinnél.

A kérdést pedig azért írtad ki, hogy megerősítést kapj, hogy te valójában egy önzetlen jó ember vagy.

2021. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#10 De eszünkbe jut, bár én már minden vagyok, csak nem picúr. Ezzel együtt is bevállalnám. Ha valóban a barátom, akkor bízik bennem annyira, hogy a jóindulat vezérel. Én is elvárnám a barátaimtól, hogy azonnal szóljanak, ha olyannal vesztegetem az időm, aki nem érdemli meg. Még úgy is, hogy nincs bizonyíték vagy nem egyértelmű, legalább résen lennék és biztos vagyok benne, hogy ha van valami, akkor le tudnám buktatni a párom innentől.


Csak az károgja, hogy ne mondja el, aki szintén félrekúr és nem örülne, ha valaki őt mártaná be. Aki nem egy gerinctelen féreg, annak ez bántja az igazságérzetét

2021. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!